Strach mędrca. Tom 1
4.58 / 5.00 (liczba ocen: 279793)

Strach mędrca. Tom 1
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 25.14
wciąż za drogo?
40.41 złpremium: 22.45 zł Lub 22.45 zł
25.14 zł
35.02 zł Lub 31.52 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
35.00 zł
36.96 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Druga odsłona „Kronik Królobójcy”. Mędrzec obawia się tylko trzech rzeczy: morza w czasie sztormu, nocy bez księżyca i furii człowieka łagodnego. Oto ciąg dalszy epickich przygód Kvothe’a, który w zaciszu gospody mierzy się ze swoją legendą.

Opowieść o wczesnej młodości, wstąpieniu do Akademii i stawaniu tam pierwszych kroków powoli zaczyna nabierać głębszych barw. Kvothe, zdecydowany nauczyć się magii imion, próbuje przekonać do siebie mistrza Elodina. Sukces rodzi jednak zazdrość, a jego wrogowie, przede wszystkim Ambrose, nie śpią. Goniąc za Chandrianami, w pragnieniu zemsty, Kvothe gubi gdzieś niewinność. 

„Patrick Rothfuss po niesamowitym debiucie zajął pewne miejsce na scenie głównych pisarzy gatunku fantasy i może kontynuować walkę bez żadnej rozgrzewki. Jordan i Goodkind powinni zacząć się nerwowo oglądać przez ramię!” – Kevin J. Anderson

„W tej książce żadne słowo nie jest zbędne. […] Jeśli jesteś czytelnikiem fantasy lub po prostu potrafisz docenić dzieło o naprawdę epickim rozmachu – nie przegap tej powieści” – Orson Scott Card

Strach mędrca. Tom 1 od Patrick Rothfuss możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
To prawda, co powiadają: pieniądze kto ma, idzie na komedię, a kto ich nie ma, w domu ma tragedię.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Przyznam, że nie bardzo rozumiem fenomen Kronik Królobójcy. Cykl ten przypomina mi serial obyczajowy z elementami fantasy. Czytając ten i poprzedni tom, czułem się jakbym oglądał wenezuelską telenowelę, w której w jednym, z kolejnych odcinków Consueala robi sałatkę z zielonych ogórków, oczekując na swojego ukochanego, który nie bardzo wie jak postepować z kobietą, gdyż jest jeszcze zdecydowanie za młody. Nie twierdzę, że książka jest zła, posiada jednak momenty, które stanowczo przynudzają. Nie znalazłem do tej pory takich momentów, które zaparłyby mi dech w piersi i bardziej przykuły moją uwagę.
    Rozpocząłem już trzeci tom przygód młodego Kvothe. Boję się tylko o to, że kiedy go zakończę a potem przyjdzie mi poczekać na tom kończący cały cykl, mogę zapomnieć o co chodziło w tym całym zamieszaniu.

    Ocena 4/6

Warto zerknąć