ebook Fundacja i Imperium - audiobook
4.21 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 114899)

Fundacja i Imperium - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.42
Audiobook - polecana oferta: 29.17
34.90 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
29.17 zł Lub 26.25 zł
32.46 zł Lub 29.21 zł
34.90 zł
27.36 zł
31.41 zł
34.90 zł
Inne proponowane

Kolejny tom epokowego cyklu SF. Autorytarna władza Fundacji popada w konflikt z opozycją demokratyczną i niepodległymi handlarzami. Nadciąga kryzys, którego nie przewidział nawet sam Hari Seldon.

Pierwsza Fundacja utrzymała suwerenność i pokonała Republikę Korelską. Wyszła też obronną ręką z następnego kryzysu, wywołanego przez generała imperialnego Bela Riose’a i lorda Brodriga. Jej jedyny wróg – kurczące się Imperium Galaktyczne – wydaje się coraz słabszy. Wszystko przebiega zgodnie z Planem Seldona. Jednak siedemdziesiąt lat później autorytarna władza Fundacji popada w konflikt z opozycją demokratyczną oraz niepodległymi handlarzami. Ci chcą pozyskać dla siebie Muła, mutanta o niesamowitych zdolnościach psychicznych. Nadciąga najgorszy z kryzysów – kryzys, którego nie przewidział nawet sam Hari Seldon. Ratunkiem może być tylko Druga Fundacja...

„Isaac Asimov zawsze pokładał wielkie nadzieje w ludzkości, zawsze wierzył, że na przekór wszystkiemu człowiek przetrwa. O tym właśnie opowiada jego «Fundacja»” – Piotr Hermanowski, fragment wstępu do „Preludium Fundacji”

Fundacja i Imperium - audiobook od Isaac Asimov możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć