ebook Fundacja i Imperium - audiobook
4.21 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 114915)

Fundacja i Imperium - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.36
Audiobook - najniższa cena: 28.34
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
28.34 zł Lub 25.51 zł
31.42 zł Lub 28.28 zł
34.90 zł
28.39 zł
31.41 zł
Inne proponowane

Kolejny tom epokowego cyklu SF. Autorytarna władza Fundacji popada w konflikt z opozycją demokratyczną i niepodległymi handlarzami. Nadciąga kryzys, którego nie przewidział nawet sam Hari Seldon.

Pierwsza Fundacja utrzymała suwerenność i pokonała Republikę Korelską. Wyszła też obronną ręką z następnego kryzysu, wywołanego przez generała imperialnego Bela Riose’a i lorda Brodriga. Jej jedyny wróg – kurczące się Imperium Galaktyczne – wydaje się coraz słabszy. Wszystko przebiega zgodnie z Planem Seldona. Jednak siedemdziesiąt lat później autorytarna władza Fundacji popada w konflikt z opozycją demokratyczną oraz niepodległymi handlarzami. Ci chcą pozyskać dla siebie Muła, mutanta o niesamowitych zdolnościach psychicznych. Nadciąga najgorszy z kryzysów – kryzys, którego nie przewidział nawet sam Hari Seldon. Ratunkiem może być tylko Druga Fundacja...

„Isaac Asimov zawsze pokładał wielkie nadzieje w ludzkości, zawsze wierzył, że na przekór wszystkiemu człowiek przetrwa. O tym właśnie opowiada jego «Fundacja»” – Piotr Hermanowski, fragment wstępu do „Preludium Fundacji”

Fundacja i Imperium - audiobook od Isaac Asimov możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć