ebook Człowiek w białym kombinezonie
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 1068)

Człowiek w białym kombinezonie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł
27.00 zł
29.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)

Odkąd w 2003 roku Czarny Stig zniknął za burtą lotniskowca HMS Invincible, 350 milionom widzów Top Gear na całym świecie nie dawało spokoju jedno pytanie: kim jest Człowiek w białym kombinezonie?

Przez siedem lat dzielił pokój z bielizną Jeremyego Clarksona, pracą doktorską Jamesa Maya oraz lakierem do włosów Richarda Hammonda. Jego podobizna widnieje na milionach przeróżnych gadżetów... w tym na dość osobliwych czekoladowych pisankach.

Przejechał tor Dunsfold szybciej niż Nigel Mansell, Lewis Hamilton i Jenson Button. Na legendarnym torze programu Top Gear uczył wyścigowej jazdy setki gwiazd, w tym Toma Cruisea i Lionela Richiego, a także niewidomego weterana brytyjskiej armii.

Na torach Daytona, Sebring, Le Mans i Bathurst ścigał się koło w koło z elitą kierowców wyścigowych. W skonfiskowanym handlarzowi narkotyków Mitsubishi Evo stanął do walki z czołgiem Trojan i wozem bojowym Jackal. W Vauxhallu Monaro stawił czoła Chloe tańczącej wojowniczce ninja.

Na torze Lydden Hill ścigał się z przegubowcami za kierownicą piętrowego autobusu. W Astonie Martinie DBS pędził po wirażach wokół jeziora Garda. Jako pełnoprawny członek sił zbrojnych, weekendy spędzał na wysadzaniu przeróżnych rzeczy w powietrze.

A to dopiero początek...

Teraz, po raz pierwszy, człowiek w białym kombinezonie zdejmuje swój kostium. Nazywa się Ben Collins. A oto jego zapierająca dech w piersiach opowieść...

Człowiek w białym kombinezonie od Ben Collins możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Skromny wielki człowiek. Pasja, ciężka praca, poświęcenie większości życia aby osiągnąć swój cel. Cel tak blisko ale ciągle za daleko. Bardzo polecam książkę. Pokazuje jak bycie Stigiem negatywnie i pozytywnie odcisnęło piętno na Benie Collinsie.

Warto zerknąć