ebook Sexy Bastard: Hard
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 2264) Ilość stron (szacowana): 288

Sexy Bastard: Hard
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 17.90
wciąż za drogo?
17.90 zł
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.62 zł 20% rabatu
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
-19% 17.89 zł
19.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Pierwszy tom piorunującej serii o niepokornych mężczyznach autorstwa bestsellerowej amerykańskiej pisarki Eve Jagger. Silny, arogancki i nieznoszący sprzeciwu Ryder to król nocnego życia w Atlancie. Na co dzień jest właścicielem klubu rozrywkowego, po godzinach zarządza podziemnym ringiem. Czy jednak rzeczywiście jest to facet nie do zdobycia?

Na drodze Rydera pojawia się Cassie, która po ucieczce z Londynu wraca do rodzinnej Atlanty. Dziewczyna licząc na spokojne życie, nie spodziewa się, że pewnej nocy do jej domu wtargnie wściekły Ryder Cole. Bezwzględny mężczyzna zamierza ukarać brata Cassie za niespłacone długi.
Aby ocalić brata, Cassie wdaje się w niebezpieczny układ z Ryderem i zaczyna angażować się w jego szemrane interesy. Wkrótce obezwładniające pożądanie między nimi jest nie do ukrycia. Niestety nie obejdzie się bez konsekwencji. Ryder nie pozwoli jej tak po prostu odejść, a Cassie nie może ukrywać się w nieskończoność.

Sexy Bastard: Hard od Eve Jagger możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jak ostatnio można było zauważyć, polubiłam czytać erotyki. Jedne są lepsze, drugie gorsze, ale w każdej takiej książce staram się znaleźć to "coś". Tym razem zapraszam Was na moją krótką opinię o książce Hard.

Cassie poznaje Rydera Cole'a w dość niezwykłych okolicznościach. A mianowicie mężczyzna wpada do domu brata dziewczyny, aby ukarać go za niespłacony dług. Żeby uratować swojego brata, Cassie zawiera pewną umowę z niebezpiecznym Ryderem.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to to, jak krótka jest ta książka. Liczy ona sobie niecałe tzrysta stron, które wystarczają ledwie na kilka godzin czytania. Moim zdaniem mogłaby być odrobinę dłuższa, a autorka mogła rozwinąć bardziej wątek relacji między Cassie, a Ryderem.

Skoro wspomniałam już o głównych bohaterach, wypadałoby cokolwiek o nich opowiedzieć.

Cassie jest dziewczyną o dwóch twarzach. Za dnia spokojna, przyjazna kobieta, a nocą ostra laska, która nie daje sobie w kaszę nadmuchać. Właśnie ze względu na jej podwójne wcielenie, zyskała moją sympatię.

Ryder natomiast jest bezwzględnym mężczyzną, gotowym zrobić wszystko, by odebrać to, co do niego należy.

Oboje zostali przedstawieni w bardzo ciekawy sposób i z pewnością są największą zaletą tej powieści.

Fabuła skojarzyła mi się z książkami autorstwa Colleen Hoover, ponieważ oprócz tej całej słodkiej miłosnej otoczki znajdziemy tutaj również elementy dramatyczne, które trzymają czytelnika w napięciu.

Jak wspomniałam wcześniej, książka jak dla mnie jest stanowczo za krótka i przypomina mi bardziej opowiadanie niż powieść z krwi i kości. Niemniej jednak uważam, że Hard autorstwa Eve Jagger jest pozycją idealną dla osób poszukujących niezobowiązującej i odprężającej lektury na długie jesienne wieczory. Autorka ma lekkie pióro a dzięki temu książkę czyta się bardzo przyjemnie.

Ocena: 5/6
©Inthefuturelondon
Cassie to kobieta, która choć wydaje się, że twardo stąpa po ziemi, to w głębi duszy męczy się ze skrywaniem swoich sekretów, których nie chce nikomu ujawnić. Dla swojego brata jest w stanie zrobić wszystko, nawet pracować za darmo, by spłacać jego długi. Tylko czy jej brat byłby w stanie poświęcić się dla niej tak samo, jak ona dla niego?

Ryder Cole to niebezpiecznie przystojny mężczyzna, któremu oprzeć się nie może żadna kobieta. Jest konsekwentny w prowadzeniu swoich interesów, do tego zawsze otrzymuje to co chce. Nie ma sobie równych.

Kiedy ta dwójka spotyka się na swojej drodze, ani jedno z nich nie wiem czym tak naprawdę to wszystko się zakończy. Pożądanie między nimi rośnie z dnia na dzień, tylko czy skrywane przez Cassie tajemnice nie wpłyną na ich dalsze relacje.

Rodzina to osoby, które są nam niezwykle bliskie. Często dla nich jesteśmy w stanie zrobić dosłownie wszystko, gdyż to osoby, które kochamy i na których nam zależy. Nie raz, nie dwa nie patrzymy na konsekwencje naszych czynów, na to jaki one mogą mieć skutek dla nas samych, bo ważne jest dla nas szczęście i bezpieczeństwo innego członka rodziny. Ale tak naprawdę to w rodzinie chyba chodzi o to, by wzajemnie się wspierać i sobie pomagać?

Eve Jagger stworzyła dwie postacie, które są tak różne od siebie, a mimo to ciągnie je do siebie ( przeciwieństwa podobno się przyciągają? ). Nie sposób ich nie polubić, gdyż mają w sobie coś, co sprawia, iż chętnie śledzimy ich losy i trzymamy kciuki, by w końcu wszystko im się ułożyło.

Autorka pisze lekkim i przyjemnym językiem, dzięki czemu książkę pochłaniamy w zawrotnym tempie. Ciekawe, czasem nieco pikantne sceny dostarczają nam dreszczyku emocji. Akcja toczy się szybko, przez co nie ma tutaj jakiejś nudnej rutyny, czy też nudy. Dialogi są dynamiczne, nie wymuszone , wręcz naturalne. Wplątane zabawne teksty w wypowiedziach między bohaterami nie raz wywołają na naszych ustach uśmiech. Pojawiają się również sceny erotyczne, ale są osadzone z umiarem, nie zawierają w sobie wulgaryzmów.

Jego oczy koloru oceanu w jasny dzień patrzą w moje i po raz pierwszy, może w całym życiu, czuję, że ktoś naprawdę mnie widzi i rozumie, może nawet lepiej niż ja samą siebie. Może to jest właśnie miłość.

Dzięki tej książce zrozumiemy, iż ukrywanie prawdy nie ma sensu, bo ona prędzej czy później zawsze ujrzy światło dzienne. Jeśli na kimś nam zależy, powinniśmy być z tą osobą szczerzy nawet do bólu, gdyż jedno kłamstwo przeradza się w kolejne, a potem toczy się z tego wielkie koło, które w końcu i tak runie. W związku przede wszystkim powinniśmy stawiać na szczerość i zaufanie.

Sexy bastard. Hard to idealna lektura dla wielbicieli miłosnych wzlotów i upadków, którą pochłoniecie dosłownie w jeden wieczór. Ciekawi bohaterowie, zabawne dialogi i wiele tajemnic z przeszłości to wszystko, co zafunduje Wam książka.

Ocena: 4/6
©Czytaninka
Mężczyźni tacy jak Ryder Cole nie istnieją....

Wyobraź sobie, że spokojnie śpisz we własnym łóżku, we własnym domu i nagle jesteś brutalnie obudzona... Bardzo przystojny, dobrze ubrany mężczyzna zerwał z Ciebie kołdrę - co robisz? To właśnie przydarzyło się Cassie, tak wyglądał początek jej burzliwej znajomości z Ryderem. Dziewczyna poświęca swoje życie, swój czas, by spłacić dług brata, Ryder nie może się pogodzić z tym, że kobieta bierze odpowiedzialność za czyny niedojrzałego brata. Cassie i Ryder nie ukrywają pożądania, wbrew rozsądkowi poddają się uczuciom, choć tak naprawdę nie wiedzą zbyt wiele o swojej przeszłości. Właśnie wtedy, gdy wszystko zaczyna się pomiędzy nimi układać, błędy przeszłości dają o sobie znać, psując to, co było pomiędzy nimi.

Hard to pierwsza część serii Sexy Bastard, opowiadającej o grupie przyjaciół - bardzo seksownych i wpływowych mężczyznach. Historia Rydera i Cassie to gorący romans ze sporą nutką niebezpieczeństwa, jak dla mnie idealna mieszanka. Autorka podzieliła narrację pomiędzy głównych bohaterów, to mój ulubiony sposób prowadzenia narracji, dzięki niemu dowiadujemy się więcej, lepiej poznajemy bohaterów i bez problemu możemy się wczuć w ich sytuację. Eve Jagger pisze lekko i prosto, przez co książkę czyta się bardzo szybko. Najmocniejszym elementem tej książki są dialogi i bohaterowie. Ryder i Cassie to dwie bardzo zdecydowane i twarde postacie, Cassie nie udaje dziewczyny, która potrzebuje ochrony mężczyzny a Ryder to typowy samiec alfa - niebezpieczny, silny i bezwzględny. Ich rozmowy i przekomarzania się były rewelacyjne, autorka zawarła w nich wszystko, czego tylko mogłabym oczekiwać - humor, seksualne napięcie, złość, radość.

Ocena: 5/6
©My Fairy Book World
Cassie wraca po kilku latach do domu. Życie w Europie sprawiło, iż przywiozła do USA sekrety. Ucieka przed czymś. Gdy pewnego dnia, a właściwie nocy, do jej domu wpada Ryder Cole, musi zdecydować co dalej. Ryder poszukuje brata Cassie, który zaciągnął u niego dług. Jako dobra, starsza siostra, kobieta postanawia wejść w niebezpieczną grę z Colem. Ryder jest właścicielem klubów, organizuje nielegalne walki, może mieć wszystko czego pragnie, świat leży u jego stóp. Zawsze wygrywa. Czy Cassie uda się oprzeć urokowi Rydera? Co będzie gdy przeszłość ją dopadnie?

Każdy wie, że lubie erotyki, w których bohaterowie mają popaprane życie. Najlepiej aby mężczyzna był "niegrzecznym chłopcem". Teoretycznie tutaj to dostaję. Cole jest niegrzeczny i przystojny. Jego przeszłość ma skazę. Minimalną skazę. Cassie i jej przeszłość to większa tajemnica. Zastanawiam się jednak czy to typowy erotyk. Napięcie seksualne między tą dwójką jest od pierwszej chwili. Do pierwszego zbliżenia dochodzi około połowy książki. Nie ma go za dużo w całej powieści. Jest też dość krótki. Nie mówię, że to źle. Bardziej bym jednak określiła ten tytuł jako obyczaj ze scenami seksu. Poza tym "drobiazgiem", książka jest świetna. Wciąga niesamowicie. Ciężko się od niej oderwać. Osobiście czytałam ją w każdej wolnej chwili, w pracy. Współpracownicy musieli mieć ubaw.

Hard ma podwójną narracje. Raz mówi Ryder, raz Cassie. Obydwie narracje są pierwszoosobowe. Czytelnik dość dużo wie o mężczyźnie. Jego myśli nic nie ukrywają. Życie Cassie w Europie, jest tajemnicą, która stopniowo się ujawnia. Co ciekawe, książka naszpikowana jest wspaniałymi cytatami. Bardzo polubiłam pióro Eve Jagger.

Warto też wspomnieć o innych postaciach, gdyż będą one miały znaczenie w kolejnych częściach. Wokół Cassie spotykamy trzy osoby. Jej przyjaciółkę, jej brata oraz Jej Przeszłość. Dwie pierwsze postaci są tylko chwilowo, przelotem. Tylko Jej Przeszłość odgrywa większe znaczenie. Głównie w jej myślach. Wokół Rydera jest trochę więcej osób. Jego barman czy wspólnicy pojawiają się często. Myśle, że to celowy zabieg ponieważ o nich będą kolejne części. Cassie, poznając Rydera, zdobywa nowych przyjaciół. Jeżeli zaś chodzi o naszych głównych bohaterów i ich psychologiczne rozbudowanie, nie jest ono zbyt wielkie. Nie są płascy. Są przeciętni. Czytelnik może ich lekko modyfikować, nadawać im pewne cechy. Mimo wszystko, nie da się ich nie lubić. Od razu zapadają w serce i pamięć.

Fabuła książki jest dość przewidywalna. Rozwiązania tajemnic łatwo można się domyślić. Chociaż jedna jej część mnie zaskoczyła. Akcja rozwija się szybko. Nie nudzi, wręcz przeciwnie. Chce się wiecej i więcej.

Podsumowując. Nie jest to wybitny erotyk. Jest to przyjemna, sympatyczna i wciągająca powieść. Mnie pochłonęła całkowicie. Myślę, że przyczynia się do tego zwarta fabuła oraz dobre pióro.

Już czekam z niecierpliwością na kolejne książki z serii Sexi Bastard. Części serii można czytać niezależnie od siebie!

Ocena: 4/6
©Lotta w świecie książek
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć