Spalone mosty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 2.80 / 5.00
liczba ocen: 2484
cena polecana: 22.32
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
27.90 złpremium: 16.74 zł
22.32 zł
23.34 zł
23.72 zł
27.90 zł
Pozostałe księgarnie
20.93 zł
22.31 zł
23.36 zł
25.11 zł
25.50 zł
27.90 zł
27.90 zł
27.90 zł
31.89 zł
Opis:

W pewnych miasteczkach nic się nie ukryje. Zwłaszcza w tych, w których wracając na lekkim rauszu do domu, wpada się na co najmniej troje znajomych. Dla Rebekki, samotnej matki nastolatka aspirującej do miana kobiety perfekcyjnej, oznacza to same kłopoty. A to zaledwie początek jazdy na rozpędzonej karuzeli przeżyć…

Ward w amerykańskim stanie Nebraska, rodzinne miasto Rebekki Meer, jest małe ‒ tak małe, że nawet po mocno zakrapianym babskim wieczorze Rebecca nie może przemknąć do domu, nie wpadając po drodze na trzech znajomych. Nadszarpnięta reputacja jest jednak jej najmniejszym zmartwieniem.
Lekarz kierujący kliniką leczenia bezpłodności, w której Rebecca pracuje, najwyraźniej postradał zmysły, a jego szalone wybryki mogą oznaczać koniec ich przedsiębiorstwa. Jej były chłopak, odnoszący aktualnie gigantyczne sukcesy, zjechał z powrotem do rodzinnego miasta i jakimś cudem został nauczycielem jej uczęszczającego do piątej klasy syna, który teraz zadaje niezręczne pytania o zakończenie ich związku.
Rebecca nie potrafi poprowadzić nawet dorocznej szkolnej zbiórki żywności, nie pakując się w podejrzane układy z przestępcami.
Przenikliwa komedia Eileen Curtright pokazuje, jak daleko może się posunąć zestresowana samotna matka, by zasłużyć na miano „perfekcyjnej”.

„«Spalone mosty» to błyskotliwe i prześmieszne ujęcie nowoczesnego rodzicielstwa. Eileen Curtwright jest bardzo utalentowaną i zjadliwie dowcipną obserwatorką współczesnego życia; stworzone przez nią postaci budzą sympatię i bawią do łez” – David Liss, autor „Handlarza kawą” i „Spisku papierowego”

„Ta doskonale skrojona, pełna ekscentrycznych bohaterów powieść jest obłędnie zabawna” – „Kirkus”

„Musielibyście być bez serca, żeby nie dać się porwać wdziękowi Becky, kiedy zyskuje szacunek – także do samej siebie – na jaki zasługuje” – Elisabeth Egan, „Washington Post”

Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć