ebook Spirit Animals. Wszechdrzewo - audiobook
4.34 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2804)

Spirit Animals. Wszechdrzewo - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.74
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
-42% 14.90 zł
-14% 22.02 zł Lub 19.82 zł
25.90 zł
25.90 zł Lub 23.31 zł
-27% 18.90 zł
23.31 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Siódmy, ostatni tom bestsellerowej serii fantasy dla młodych czytelników. Lektura obowiązkowa dla fanów „Opowieści z Narnii” i „Władcy Pierścieni”.

Conor, Abeke, Meilin i Rollan byli kiedyś zwykłymi dziećmi. Gdy nawiązali więź ze swoimi zwierzoduchami – mądrymi i potężnymi zwierzęcymi partnerami – zyskali niezwykłe zdolności, ale spadła na nich też ogromna odpowiedzialność.
Wszyscy czworo przemierzali Erdas na wyścigi z bezlitosnym wrogiem, by zdobyć potężne talizmany. Śmiali się i walczyli razem, stracili bliskich przyjaciół, wspólnie stawiali czoła wielu wyzwaniom i zdradzie. Teraz podróż się kończy. Nadszedł czas na finalne starcie.
Przyjaciele muszą dotrzeć do miejsca zapomnianego przez czas i zmierzyć się z starożytnym wrogiem, który zbiegł z więzienia. Mają tylko jedną szansę, aby go zatrzymać… albo cały świat ulegnie zagładzie.

W serii „Spirit Animalas” ukazały się:
– Zwierzoduchy,
– Polowanie,
– Więzy krwi,
– Ogień i lód,
– Naprzeciw falom,
– Wzlot i upadek.

Spirit Animals. Wszechdrzewo - audiobook od Marie Lu możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć