ebook Angielski dla rodziców przedszkolaka. Przewodnik językowy. deDOMO
2 / 5.00 (liczba ocen: 1) Ilość stron (szacowana): 128

Angielski dla rodziców przedszkolaka. Przewodnik językowy. deDOMO
ebook: pdf

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 11.39
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
11.39 zł Lub 10.25 zł
11.89 zł
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
11.39 zł
11.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Masz dziecko w wieku 3-6 lat? Znasz choć trochę angielski? Chcesz pomóc swojemu dziecku w nauce języka, a nie wiesz jak? Angielski metodą deDOMO jest właśnie dla Ciebie!
Angielski dla rodziców przedszkolaka oparty jest na nowatorskiej metodzie nauki w domu. deDOMO to: edukacja, motywacja i interakcja rodzic dziecko.
Przewodnik językowy dla rodziców przedszkolaka zawiera: 20 okazji do ćwiczenia angielskiego z przedszkolakiem, modelowe scenki z dialogami rodzic-dziecko, wypowiedzi dziecka i rodziców na każdą okazję, pełne tłumaczenie na język polski, wskazówki i podpowiedzi, czyli gramatyka i frazeologia przy okazji, scenariusze domowych gier językowych.
Twórcy metody deDOMO, jak również współpracujący z nimi autorzy, redaktorzy i konsultanci, sami są rodzicami i właśnie dla rodziców stworzyli pierwszą serię publikacji do nauki angielskiego w domu.
Metodykę Angielskiego dla rodziców doceniły m.in. Ministerstwo Edukacji Narodowej, które wraz z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji przyznało projektowi certyfikat Europejskiego Roku Kreatywność i Innowacji, Uniwersytet Dzieci - partner edukacyjny oraz British Council Poland - partner akademicki.

Angielski dla rodziców przedszkolaka. Przewodnik językowy. deDOMO od Agnieszka Szeżyńska, Grzegorz Śpiewak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć