ebook Punkty zapalne. Dwanaście rozmów o Polsce i świecie - audiobook
3.45 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 169)

Punkty zapalne. Dwanaście rozmów o Polsce i świecie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.31
Audiobook - najniższa cena: 25.90
wciąż za drogo?
-29% 25.90 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
30.95 zł
36.90 zł
Inne proponowane

Dwanaście opowieści o współczesnym świecie, który drży w posadach. O coraz słabszej Europie, nieobliczalnej Rosji, tykającej bombie, jaką jest Bliski Wschód, straszliwie poranionej Afryce i błędach Stanów Zjednoczonych rozmawiają reporterzy, komentatorzy, analitycy, politycy i dyplomaci.

Rozmówcami Michała Larka i Jerzego Borowczyka są reporterzy, fotoreporterzy, komentatorzy, analitycy. W tym pasjonującym towarzystwie znajdziecie także polityka, szpiega i dyplomatę. Każdy z nich przedstawił swoją autorską wersję rzeczywistości bezustannie podlegającej kryzysom, konfliktom i wojnom.

„Ja wszędzie czuję wojnę. Wojny wszędzie na świecie były i wszędzie mogą powrócić. Ludobójstwo może wrócić. Największe miało miejsce nie w Afryce, ale u nas, w środku Europy” – Wojciech Tochman

Punkty zapalne. Dwanaście rozmów o Polsce i świecie - audiobook od Jerzy Borowczyk, Michał Larek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć