ebook Orzeł Biały 2
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 161) Ilość stron (szacowana): 800

Orzeł Biały 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.41
Audiobook - najniższa cena: 21.53
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
30.41 zł Lub 27.37 zł
35.25 zł Lub 31.73 zł
37.90 zł
37.90 zł
30.51 zł
30.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Kontynuacja oszałamiającej alternatywnej historii Polski. Polacy bez strachu stawiają czoło otaczającym ich orkom. Woje elitarnego batalionu „Orzeł Biały”, na których Swaróg bez wątpienia patrzy życzliwym okiem, liżą rany po brawurowej akcji za zachodnią granicą. Chwilowy pokój to jednak tylko zapowiedź kolejnej nawałnicy, która niczym tajfun uderzy w Polaków...

Starzy rodacy zaczynają się burzyć i zazdroszcząc orkom nieśmiertelności, tworzą ruch Zielona Przyszłość. Perun poprzestawiał im klepki? Być może, ale i tak chcą wziąć N-Gen i zmutować! Wie o tym król, wiedzą naukowcy Twierdzy, dowiaduje się major Orłowski.
A gdyby ktoś pytał o wschodnich Engelsów, odpowiemy, że siedzą cicho, piją spiryt, pogryzają pogandogi i są Świętowidowi ducha winni. Zawsze tak było i żadna zmiana tu nie nastąpiła. Żadna. Natomiast zmienia się coś w pałacowych laboratoriach, gdzie leży zewłok Überwundera Roberta Schmidta. No bo powiedzcie sami, czy martwy Engels może, tak jakoś przypadkiem, wypowiedzieć zsiniałymi usty słowo… „Aaapokalipsa”?

„– Donnerwetter, co to za idiota? – Olbrzym dźwignął się z ziemi, pomógł wstać Myszce, podszedł do wraku i ze zdziwieniem uniósł jedną z blach samolotu. Akurat tę, na której wymalowana była biało-czerwona szachownica.
– Dzielni są, donnerwetter – przyznał. – Polnische Rose coraz bardziej mnie zadziwiają…” – fragment powieści

Orzeł Biały 2 od Marcin Przybyłek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć