ebook Nosem psa. Wycieczka do fascynującego świata zapachów
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 675) Ilość stron (szacowana): 360

Nosem psa. Wycieczka do fascynującego świata zapachów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.39
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
29.75 złpremium: 19.19 zł Lub 19.19 zł
25.39 zł Lub 22.85 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
31.99 zł
-11% 25.59 zł
25.75 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Alexandra Horowitz, autorka głośnego bestsellera „Oczami psa”, w swojej nowej książce objaśnia nam, w jaki sposób psy postrzegają świat za pomocą swojego najlepiej rozwiniętego organu zmysłów, czyli nosa, i w jaki sposób również my, ludzie, możemy wykorzystać nasz niedoceniany węch.

Dla psa nie istnieje coś takiego jak „świeże powietrze”. Każdy jego haust jest pełen informacji. W istocie to, czego każdy pies – oczywiście pies węszący, ale także pies drzemiący obok was na kanapie – dowiaduje się o świecie, pochodzi przede wszystkim z nosa.

W książce „Nosem psa” uczona badająca zdolności poznawcze psów w pasjonujący sposób odkrywa przed nami zagadkę psiego obrazu rzeczywistości.

Wyjaśniając, jak złożony świat otaczających nas woni jawi się dla psiego nosa, Horowitz zmienia w całości nasz pogląd na psy. Po przeczytaniu tej książki mamy wrażenie, że „dowąchaliśmy się” czwartego wymiaru – uwalniając się od biologicznych ludzkich ograniczeń i rozumiejąc zapachy jak nigdy wcześniej. Czujemy się, jakbyśmy sami, choćby na chwilę, byli psami.

Nosem psa. Wycieczka do fascynującego świata zapachów od Alexandra Horowitz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć