Mężczyzna, który gonił swój cień - przedsprzedaż
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.98 / 5.00
liczba ocen: 50
cena od: 24.50
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 24.50 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
24.50 zł
33.25 zł
Pozostałe księgarnie
24.70 zł
31.50 zł
Opis:

Ebook do pobrania od 7 września.

Szaleństwo badań genetycznych. Brutalne nadużycia władzy. Wstrząsająca prawda o machinie, która zniszczyła rodzinę Lisbeth Salander. I oczywiście Mikael Blomkvist w duecie ze słynną hakerką. Piąta po „Co nas nie zabije” część sagi „Millenium”. Sprawdźmy, czy David Lagercrantz i tym razem dotrzymuje kroku Stiegowi Larssonowi.

Lisbeth Salander, dziewczyna, która igrała z ogniem, nigdy w pełni nie odkryła, kto stał za koszmarem jej dzieciństwa. Gdy Holger Palmgren opowiada jej o starych dokumentach, Lisbeth czuje, że nareszcie ma szansę poznać całą prawdę o machinie, która zniszczyła jej rodzinę. Jednak im bliżej jest rozwiązania tajemnicy, tym większe grozi jej niebezpieczeństwo. Wraz z Mikaelem Blomkvistem dotrze tam, gdzie szaleństwo naukowca i brutalne nadużycia władzy splotły się w jedno. Nie wszyscy wyjdą z tego cało.
„Mężczyzna, który gonił swój cień”, piąta książka w serii „Millennium”, to złożona i wciągająca powieść osnuta wokół kwestii honoru, tajemnic badań genetycznych i zaawansowanych ataków hakerskich – współczesnego sposobu prowadzenia wojny. To także wyjaśnienie zagadki, skąd się wziął i co oznacza słynny tatuaż ze smokiem.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć