Zarządzanie codziennością. Zaplanuj dzień, skoncentruj się i wyostrz swój twórczy umysł - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 zł
24.34 zł
29.60 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
26.91 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

"Książka, której nigdy nie przeczytasz, nie może Ci pomóc."
- Jim Rohn


Zapomniana sztuka efektywności

Odczuwasz przemęczenie i brak Ci motywacji? Masz problemy z koncentracją? Przytłaczają Cię tysiące niezałatwionych spraw, a przypomnienia atakują z każdej strony? Mimo wytężonych wysiłków pod koniec dnia odkrywasz, że nie udało Ci się skończyć najważniejszych zadań, a większość Twoich planów kończy na papierze?... Nie chwytaj się brzytwy — łap za tę książkę! 

Świat się zmienił, tak więc nasz sposób pracy również musi się zmienić. Niniejsza książka da Ci zestaw narzędzi, które pozwolą Ci się uporać z wyzwaniami, stawianymi nam przez środowisko pracy, działające 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Pokażemy Ci, jak opracować właściwy plan dnia, poradzić sobie z nieustającym napływem wiadomości, skoncentrować się pośród chaosu i znaleźć czas, którego potrzebujesz, by wykonać istotną dla Ciebie pracę.


Zarządzanie codziennością to nieocenione wsparcie w trzech wymiarach:

Po pierwsze — daje Ci zestaw narzędzi pozwalających uporać się z codziennymi wyzwaniami w pracy i życiu.

Po drugie — pomaga opracować najbardziej optymalny plan dnia, dzięki któremu poradzisz sobie z nieustającym napływem wiadomości, skoncentrujesz się mimo chaosu i znajdziesz czas na wykonanie istotnej dla Ciebie pracy.

Po trzecie — pozwoli Ci uwolnić kreatywnego ducha uwięzionego w codziennych działaniach i zagłuszonego przez nieustający szum komunikacyjny.


Behance to popularna platforma internetowa, powołana do odkrywania i prezentacji pracy twórczej oraz wspierania uzdolnionych ludzi. Dzięki niej mogą oni zaprezentować swoje prace, poszerzyć kompetencje i zyskać nowe możliwości. Firmy i osoby prywatne z całego świata wykorzystują Behance do odkrywania i zatrudniania talentów. 99U stanowi rozszerzenie misji Behance i zajmuje się prowadzeniem badań oraz działalnością edukacyjną w zakresie praktyk umożliwiających realizację twórczych idei.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć