Kodowanie umysłu lidera - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
65.81 zł
96.03 zł
97.00 zł
97.00 zł
Pozostałe księgarnie
87.30 zł
Opis:

Sławomir Luter - mentor i trener liderów, praktyk. Przez jego zespoły przewija się wiele tysięcy osób, z których kolejni zostają wybitnymi przywódcami.

Człowiek który potrzebuje kompetencji przywódczych, siły przebicia i autorytetu - potrzebuje dokonać transformacji wewnętrznej. Nikt nie rodzi się liderem, dlatego wejście na tę drogę życia wiąże się z szeregiem czynników takich jak silna decyzja, zbudowanie systemu przekonań wspierających działanie, zbudowanie wewnętrznej wizji i misji działania, kompetencji przyłączania ludzi do wizji, oraz co najważniejsze - budowanie relacji i prowadzenie zespołu w kierunku celów i wizji.
Kurs ""Kodowanie umysłu lidera"" to wytyczający nowe szlaki trening głębokiej przemiany wewnętrznej stawania się profesjonalnym liderem. Kurs zawiera głęboki coaching liderski i transformacyjny, wiedzę budującą profesjonalną mentalność przywódcy oraz wewnętrzną siłę i motywację lidera.
Szkolenie uczy pełnych kompetencji liderskich dzięki któremu osoba wzniesie się na wyższy poziom, otrzymuje konkretne prowadzenie od A do Z podczas procesu transformacji.
To najskuteczniejszy trening praktyczny, kodujący umysł człowieka na przywództwo, konkretne techniki myślenia i działania, powodujące natychmiastowe zmiany w postawie i kompetencji.
Trening wnosi głębokie zmiany zachowania, emocji, nastawienia, motywacji, pewność siebie, oraz umiejętności liderskich. 

Po odbyciu całego szkolenia uczestnik:
• Stworzy lub wzmocni naturalną tożsamość lidera
• Przedefiniuje obraz samego siebie ( wizerunek własny) w zakresie przywódcy
• Zaprogramuje na nowo pewności siebie, poczucia własnej wartości, , wiary w siebie, siły przebicia, siły wpływu i przekonywania, budowania relacji, prowadzenia zespołu
• Zaprogramuje nowy system przekonań odnoście roli liderskiej
• Zbuduje nowe, pozytywne nastawienie do siebie jako lidera
• Zbuduje trwałą motywację i wyznaczy cele, wizję, misję oraz system wartości
• Zdobędzie wyśmienite, nowe spojrzenie na siebie i świat, aby zacząć wymarzone życie jako lider
• Zaprogramuje reguły, zasady, standardy lidera
• Pokona lęki i obawy wewnętrzne, zyska siłę i pozytywne nastawienie.

Kurs łączy w sobie naukę oraz prostotę, dzięki temu każdy człowiek przyswoi całą wiedzę łatwo i szybko ja zastosuje natychmiast po ukończeniu każdego modułu szkoleniowego.
Jeżeli szukasz najskuteczniejszych technik zmiany osobistej, głębokiej i skutecznej, pragniesz przejść prawdziwą i ostateczną transformację w rozwoju osobistym na poziom lidera, dzięki której zaczniesz nowe szczęśliwsze i obfitsze życie, zainwestuj w ten kurs teraz i ciesz się wolnością emocjonalną, finansową, oraz świetnym codziennym nastrojem jako przywódca.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć