Zakon
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.31 / 5.00
liczba ocen: 34
Ilość stron (szacowana): 298
cena polecana: 18.03
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
18.03 zł
18.78 zł
21.76 zł
22.90 zł
22.90 zł
Pozostałe księgarnie
17.52 zł
18.32 zł
19.76 zł
20.61 zł
21.90 zł
Opis:

Kto rządzi krajem? Rząd? Premier? Prezydent? A jeśli ktoś bez twojej wiedzy steruje tym, na kogo oddasz swój głos w wyborach? Czy gdyby się okazało, że nad Rządem, Premierem, Prezydentem jest władza wieczna i absolutna, której nikt nie może zagrozić, uwierzyłbyś? Władza pozostająca w ukryciu tworzy fasadowy Rząd i opozycję dowolnie nimi sterując, jednocześnie dając społeczeństwu złudzenie decyzyjności. To ona decyduje o wszystkim i nigdy nie zostanie obalona, bo szary obywatel nie zdaje sobie sprawy z jej istnienia. „Zakon” to powieść, która z „lotu ptaka” przedstawia wydarzenia, które wstrząsnęły i oburzyły Polaków w XXI wieku. Czy katastrofa w Smoleńsku, „taśmy prawdy”, seryjne samobójstwa polityków mają wspólny mianownik? Ciemna strona działalności służb specjalnych. Zakulisowe sprawowanie władzy. Czasem fikcja otwiera oczy na prawdę.

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Książka "wchodzi". Tematyka jak dla mnie może budzić kontrowersje. Jeden z nielicznych na polskim rynku thrillerów politycznych, którego akcja dzieje się w Naszym kraju. Ciekawa pozycja, ale dla sympatyków takiego gatunku literackiego.

 • Awatar

  Dla fanów. Jak dla mnie rewelacja, choć pewne wątki bardziej bym rozwinął. W książce jest wszystko co powinno być:przemoc, seks, władza, pieniądze. Wątki fikcji literackiej umiejętnie skomponowane z wydarzeniami znanymi z czołówek gazet. polecam

 • Awatar

  Debiut, w miarę dobry. Książkę czyta się dobrze, szybko. Treść może budzić kontrowersje. Zwolennicy teorii spiskowych będą usatysfakcjonowani. Powieść w mojej ocenie będzie miała opinie sprzeczne. Zwolennicy obecnej władzy znajdą coś dla siebie, przeciwnicy będą oceniać książkę nisko. Niemniej jednak w mojej ocenie warto.

 • Awatar

  Przeczytałem. W mojej ocenie powieść dobra, nie wybitna ale dobra.

 • Awatar

  Treść książki jest zwyczajnie głupia, zaczyna się ciekawie,a dalej wszechmocne służby składające się ze stojących ponad jakimkolwiek prawem psychopatów mordujących kogo chcą ( dziwne, że pozostawiają przy życiu głównego bohatera ) oraz organizacja panująca nad światem. Autor nie kieruje się logiką i konsekwencją, dopasowuje zdarzenia tak by wszystkobyło wynikiem spisku. Zmarnowany czas i pieniądze.

Warto zerknąć