ebook Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko. Droga spokoju przez czas zamętu - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko. Droga spokoju przez czas zamętu - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 20.14
VIRTUALO#VIRTUALO targi
20.14 zł Lub 18.13 zł
24.90 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
24.90 zł
24.90 zł Lub 21.17 zł
20.14 zł
20.34 zł
20.42 zł
20.67 zł
22.41 zł
22.41 zł
Inne proponowane

W życiu każdego z nas zachodzi wiele zmian, ale czy można równać je z kryzysem? Nie. O ile zmieniasz ich przeżywanie za pomocą pewnych środków, które leżą w zasięgu ręki.
Ale nie jest to książka tylko o zmianach. Mówi też o tym, jak działa życie. Opowiada o charakterze zmian – o ich przyczynach, o tym, jak sobie z nimi radzić i jak sprawić, aby były „na lepsze”. Znajdziesz w  niej Dziewięć Zmian, Które Mogą Zmienić Wszystko.
Czy możliwe, że trafiła w twoje ręce w najodpowiedniejszym momencie?
Ten bestseller „New York Timesa” odwołuje się do serc wszystkich, którzy stracili grunt pod nogami z powodu poważnych zmian życiowych – a także do serc tych, którzy chcą im pomóc. W tym uderzająco przejrzystym i  praktycznym tekście znajdziesz techniki pozwalające odzyskać zdrowie i  wrócić do życia.
Zawiera on rozmowę o tym, jak radzić sobie ze zmianami, które już nadeszły i które dopiero przyjdą. Na wspaniałej interaktywnej stronie www masz możność uzyskania natychmiastowej pomocy od instruktorów a  nawet od samego autora. Dzięki tej wybitnej książce i witrynie internetowej nie będziesz musiał stawać w obliczu życiowych zmian samotnie.
Autor Rozmów z Bogiem przedstawia nowe, frapujące spojrzenie na coś, co nigdy nie ulega zmianie – na zmianę.

Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko. Droga spokoju przez czas zamętu - audiobook od Neale Donald Walsch możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć