ebook Nie podchodź bliżej
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 509)

Nie podchodź bliżej
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.93
wciąż za drogo?
25.95 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
20.93 zł Lub 18.84 zł
27.90 zł
27.90 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
19.53 zł
21.38 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Kiedyś były niemal jak siostry. Dorota wychowywana przez rozchwianą emocjonalnie samotną matkę i Natasza – córka alkoholika, pochodząca z pełnego przemocy domu. Dziś Dorota ułożyła sobie życie. Związana z przystojnym prawnikiem, mieszka w eleganckiej willi nad brzegiem morza i jest szczęśliwa. Nastoletnia córka znalazła w jej partnerze ojca, a sama Dorota w końcu uwiła bezpieczne rodzinne gniazdo. Natasza na wiele lat zniknęła z jej życia i nagle, zupełnie niespodziewanie, zjawia się w rodzinnym miasteczku.
Dawna bliskość szybko odżywa; kobiety cieszą się spędzanym w swoim towarzystwie czasem, jednak nad ich znajomością zaczynają się zbierać czarne chmury.
Dorota, szczęśliwa z powrotu dawnej przyjaciółki beztrosko zaprasza ją do swojego życia, ale czy Natasza nie przekracza pewnej granicy, zbyt nachalnie ingerując w jej prywatność? I czy w przyjaźni w ogóle można mówić o jakichkolwiek granicach?
„Nie podchodź bliżej” to opowieść o niemal intymnej zażyłości bohaterek i złych wspomnieniach z przeszłości, które kładą się cieniem na całą przyszłość. To historia kobiecej przyjaźni, która niespodziewanie zamienia się w toksyczną relację pomiędzy dwiema rywalkami. To zarazem opowieść o grzechach młodości, których konsekwencje mogą być naprawdę dramatyczne.

Nie podchodź bliżej od Katarzyna Misiołek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć