Powiedz prawdę

średnia ocena: 3.32 / 5.00
liczba ocen: 2417
Ilość stron (szacowana): 360
cena od: 0.00
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 0.00 zł
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Opis:

Producentka telewizyjna Fliss Benson dostaje anonimową kartkę z szesnastoma cyframi ułożonymi w cztery rzędy i kolumny. Nic jej one nie mówią.

Tego samego dnia Fliss dowiaduje się, że będzie pracowała przy filmie dokumentalnym o pomyłkach sądowych dotyczących kobiet niesłusznie oskarżonych o dzieciobójstwo, którego scenariusz skupia się na trzech bohaterkach: Helen Yardley, Sarze Jaggard i Rachel Hines. Wszystkie trzy są już na wolności, a fanatyczka ochrony praw dziecka, doktor Judith Duffy, która dopilnowała, by dostały wyroki dożywotniego więzienia, jest obiektem dochodzenia o łamanie etyki zawodowej.

Helen Yardley zostaje nagle zamordowana w swoim domu, a przy jej zwłokach policja znajduje kartkę zapisaną szesnastoma cyframi...

„Pasjonująco złożona, wielowątkowa fabuła, która nie daje wytchnienia”. (The Sunday Times)

„Znakomite połączenie teorii prawdopodobieństwa z poezją i morderstwem, gęsto utkany suspens z zakodowaną zagadką”. (Financial Times)

„Głęboko niepokojący kryminał z bogatą intrygą. Nic nie jest takie, jak się wydaje. Autorka swobodnie łączy skomplikowaną fabułę z dosadną, obyczajową prozą”. (Marie Claire)

„Hannah buduje pasjonującą fabułę, której powaga nie słabnie nawet pod wpływem wątków komicznych”. (The Times)

Sophie Hannah jest utalentowaną pisarką i cenioną poetką, uhonorowaną nagrodą Daphne du Maurier i nominowaną do T.S. Eliot Prize. Twarzyczka, Przemów i przeżyj, Na ratunek, Druga połowa żyje dalej i Powiedz prawdę, thrillery psychologiczne Hannah, zostały entuzjastycznie przyjęte przez krytyków i czytelników i stały się bestsellerami. Powieści przeniesiono na na ekran i przetłumaczono na wiele języków.
 

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć