ebook Świat Dysku: Potworny regiment
4.15 / 5.00 (liczba ocen: 45902) Ilość stron (szacowana): 330

Świat Dysku: Potworny regiment
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.72
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
20.72 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
21.55 zł
23.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Wszystko zaczęło się od nagłego, dziwnego kaprysu. Polly Perks musiała szybko stać się chłopcem. Ścięcie włosów i noszenie spodni było łatwe. Trudniej przyszło jej nauczyć się puszczać bąki i bekać w towarzystwie, a także chodzić jak małpa... Teraz zaciągnęła się do wojska i szuka zaginionego brata. Ale trwa wojna. Zawsze trwa jakaś wojna. Polly i inni rekruci wpadają w jej wir bez żadnego przeszkolenia. I ściga ich nieprzyjaciel. Po swojej stronie mają najchytrzejszego sierżanta w całej armii oraz wampira dręczonego żądzą kawy. No... mają też pewien sekret. A kiedy uderzają w samo serce sił przeciwnika, muszą wykorzystać wszystkie zdolności potwornego regimentu.

Świat Dysku: Potworny regiment od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    To jeden z tych tomów Świata Dysku, które nie wpisują się w żaden nurt. Nie zmienia to jednak faktu, że czyta się go fantastycznie.
    Historia zna przypadki, gdy kobiety przebierały się za mężczyzn tylko po to, by móc wziąć udział w walce... Świat Dysku nie jest tu wyjątkiem - ale wszystko dzieje się jakby nieco "bardziej". Więc jeśli masz zamiar czytelniczko zaciągnąć się jako żołnierz, to nie zdziw się, gdy okaże się, że takich jak ty jest cały regiment.

Warto zerknąć