ebook Harry Potter i Książę Półkrwi
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 68173)

Harry Potter i Książę Półkrwi
ebook: epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 37.00
wciąż za drogo?
37.00 zł
Inne proponowane

Harry Potter i Książę Półkrwi jest szóstym tomem w pełni magicznej i znanej czytelnikom na cały świecie serii o przygodach młodego czarodzieja. Ponownie wstąp do magicznego świata i przeżyj kolejną przygodę, podczas której nie jeden raz będziesz wstrzymywać oddech z nadmiaru emocji.

Fabuła:

Harry powonienie spędza wakacje w domu wujostwa, jednak jego błogi i wolny od nauki spokój zakłóca niespodziewane pojawienie się profesora Dumbledore'a, który zabiera Pottera do domu Weasley'ów. Tam spędzają resztę wakacji a Harry pogłębia swe informacje o Czarnym Panu, uzyskawszy je od Dyrektora. Czarodziej uzyskuje informacje o matce Voldemorta, jego dzieciństwie oraz początkach kariery Toma Riddle’a. Ponadto Dyrektor Hogwartu składa Potterowi obietnicę, w której zarzeka się, że w nowym roku szkolnym, chłopiec będzie pobierał u niego prywatne lekcje, zdecydowanie lepiej mogące przygotować go do nadchodzącej konfrontacji z Lordem Voldemortem. Sytuacji nie ułatwia fakt iż jeden z uczniów Hogwartu staje się narzędziem w rękach Czarnego Pana, za pomocą którego ten zamierza dokonać zamachu na Dumbledore'a. Czy plan złego czarodzieja się powiedzie i kto jest tajemniczym Księciem Półkrwi, oraz jaka jest jego misja?

Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na dręczące bohaterów pytania, sięgnij po e-booka Harry Potter i Książę Półkrwi i rozwikłaj kolejne zagadki, wnikając w pełną szczegółów rozbudowaną fabułę. Tym razem jest jeszcze bardziej tajemniczo i mrocznie, choć lektura nie jest pozbawiona znanego z wcześniejszych tomów humoru. 

Uwaga!

Cena książki jest podana wg przelicznika waluty 1EURO - 4,2 zł

Format e-booka jest dostępny naprawdopodobniej tylko w wersji EPUB, pozostałe wersje MOBI / PDF mogą być niedostępne

Harry Potter i Książę Półkrwi od J. K. Rowling możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Przeczytałem tę książkę już jako dorosły - dawno po czytaniu poprzednich części. Nie miałem za sobą emocji na bieżąco z poprzednich części. Musiałem ją dzielić na weekendy i mimo wszystko zrobiła na mnie dość duże wrażenie. Późniejsze książki autorki to literatura kierowana do kogoś kto przechodzi okres dojrzewania lub jest gdzieś zaraz po nim. Pamiętam wątki romantyczne, które były bardziej obecne niż w innych częściach i byłem akurat w okresie swoich burzliwych związków - dzięki czemu chętniej czytałem z wypiekami na policzkach.

Warto zerknąć