ebook Harry Potter i Zakon Feniksa
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 67698)

Harry Potter i Zakon Feniksa
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 37.00
wciąż za drogo?
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
37.00 zł
Inne proponowane

Harry Potter i Zakon Feniksa to już piąty tom rewelacyjnej serii o przygodach młodego czarodzieja Harryego Pottera. Jak zawsze niezwykła fabuła i niemal sensacyjna i wartka akcja są gwarancją na kolejne i udane eskapady w towarzystwie swoich ukochanych bohaterów.

Fabuła:

Po ciężkiej i wyczerpującej walce i kolejnym zwycięstwie nad Lordem Voldemortem, przychodzą wakacje, które Harry spędza u swojego wujostwa – Dursleyów. Nieustannie myśli jednak o kolejnym roku nauki a także tęskni za swoimi przyjaciółmi – Hermioną i Ronem. Tymczasem ważą się losy Pottera, musi udowodnić prawdę aby nie zostać usunięty z Hogwartu. Przywrócony ponownie do życia Lord Voldemort sprawi, że dorastający już czarodziej, pierwszy raz poczuje się w szkole magii nie jak w domu, zaś jak w więzieniu. Szykuje się bardzo dramatyczny rok nauki.

Czytelniku, jak dobrze, że dostajesz szansę na przeczytanie tego e-booka. Nie musisz z trwogą spoglądać na gabaryty tej wspaniałej książki. Harry Potter i Zakon Feniksa to bowiem 960 stron wspaniałej i niezapomnianej przygody, w której najpierw się zatracisz, a potem będziesz wspominał, jak tę, o której nie zapomina się końca swojego życia. Rewelacyjna i niebywale magiczna. 

Uwaga!

Cena książki jest podana wg przelicznika waluty 1EURO - 4,2 zł

Harry Potter i Zakon Feniksa od J. K. Rowling możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć