ebook Harry Potter i Czara Ognia
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 71318)

Harry Potter i Czara Ognia
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 37.00
wciąż za drogo?
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
37.00 zł
Inne proponowane

Harry Potter i Czara Ognia to czwarta część rewelacyjnej i popularnej na cały świecie serii o nastoletnim czarodzieju Harrym Potterze. Jeszcze więcej pasjonujących przygód i jeszcze więcej grozy w historii, która nieustannie wywołuje wypieki na twarzy i przyśpieszenie tętna.

Fabuła:

Szkoła magii w Hogwarcie podejmuje się zorganizowania Turnieju Trójmagicznego, w którym udział wezmą uczniowie z Bułgarii i Francji. Prastare reguły mówią, że w takim turnieju może uczestniczyć trzech uczniów, którzy reprezentują każdą z magicznych szkół wybranych przez Czarę Ognia. Okazuje się jednak, że do turnieju wybrano aż czterech uczestników, a tym czwartym – nadprogramowym – jest Harry Potter. Nikt nie wie jakie były okoliczności tego wyboru i czemu ten wybór ma posłużyć. Być może związane jest z to z kolejnymi znakami i pogłoskami zwiastującym powrót śmiertelnie niebezpiecznego Lorda Voldemorta?

Wielu czytelników zgodnie orzekło, że Harry Potter i Czara Ognia to najlepsza część przygód. Są i tacy, którzy wskazują jej wybitność. Sięgnij po e-booka z kolejną opowieścią o młodocianym czarodzieju i daj się porwać do zaczarowanego, ale pełnego niebezpieczeństw świata. Czas spędzony z tą książką, to gwarantowane emocje. 

Uwaga!

Cena książki jest podana wg przelicznika waluty 1EURO - 4,2 zł

Harry Potter i Czara Ognia od J. K. Rowling możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał!
Jeśli chcesz poznać człowieka, patrz jak traktuje podwładnych, a nie równych sobie.
Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Jest to książka którą chyba najmniej zapamiętałem z całej serii. Nie jest to najlepsza książka z całej serii, ale trzymała poziom.

Warto zerknąć