ebook Odezwij się
4 / 5.00 (liczba ocen: 9)

Odezwij się
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.33
32.90 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
25.33 zł Lub 22.80 zł
30.93 zł 10 zł na konto
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
25.33 zł
27.97 zł
28.28 zł
32.90 zł
32.90 zł
32.90 zł
32.90 zł
Inne proponowane

Zaginięcie dwójki dzieci spada na z pozoru idealne małżeństwo Mielczarków jak grom z jasnego nieba. Ucieczka? Rodzice są pewni, że porwanie. Policja natomiast sugeruje, że Ada, od lat zmagająca się z nerwicą natręctw, mogła zrealizować „fantazje” i skrzywdzić brata.
W swoim kolejnym thrillerze psychologicznym autorka serwuje czytelnikom potężny ładunek emocjonalny i zaskakujące zwroty akcji. Trudno oderwać się od tej historii. A potem trudno o niej zapomnieć.

Odezwij się od Magdalena Zimniak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Droga wiedzie jedynie przez miłość. Nie trzeba być psychologiem, aby odgadnąć, że brak miłości wykoślawia.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Bywa nieraz tak, że natrafiamy na pewnego autora, którego książka zauroczy nas od pierwszego wejrzenia. Zachwycamy się, rozmyślamy nad nią, poszukujemy innych pozycji tego pisarza i wciskamy je w swoją kolejkę czytelniczą.

  U mnie było tak z Magdaleną Zimniak. Jej Białe Róże dla Matyldy wstrząsnęły mną, zachwyciły. W prawdzie od tamtej pory nie przeczytałem innych powieści tej autorki, ale kiedy zobaczyłem, że na rynku wydawniczym ukazała się najnowsza powieść tej pisarki - Odezwij się - bez zastanowienia rzuciłem się na nią. Chciałem aby dała mi maksimum wrażeń, tak samo jak wspomniane wcześniej Białe róże dla Matyldy. Czy tak się stało? Niestety nie.

  Pierwsze, co nasunęło mi się na myśl, po zamknięciu ostatniej strony tego psychologicznego thrillera, była jego nierówność i infantylna naiwność bohaterów. O ile można byłoby tę naiwność wybaczyć postaciom dziecięcym powieści, to w przypadku dorosłych, wyglądało to groteskowo. Wielokrotnie miałem wrażenie, że to właśnie dziecięce postacie kierują się w tej książce rozsądkiem i logicznym myśleniem. Lubię, kiedy w trakcie lektury, moje brwi wędrują do góry ze zdziwienia, jednak musi to być zdziwienie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Całkowicie nieracjonalne postepowanie bohaterów nie wpływa pozytywnie na ich postrzeganie, a co za tym idzie, na dobry odbiór całej powieści.
  Autorka zdecydowała się, że ważniejsze są dla niej portrety psychologiczne bohaterów, niżeli zagadka, której mógłby i chciałby oczekiwać czytelnik. Od chwili kiedy ten „zły” zostaje ujawniony (można się go domyślić znacznie wcześniej), całe napięcie, które próbuje stworzyć Magdalena Zimniak, gdzieś uchodzi. Zostaje wtedy zapoznawanie się z przedstawionymi faktami, co niestety nie czyni z książki takiej, która wzbudza głębokie zainteresowanie i pobudza do nieustannego czytania.

  Zdaje sobie sprawę, że powieść ta znajdzie wielu fanów, jednak dla mnie pozostanie jedynie dobrą historią. Nie wywietrzeje może z głowy w ciągu kilku dni, jednak nie wzbudzi też zachwytu, tak jak jej poprzedniczka.

  Ocena: 4/6

Warto zerknąć