ebook Co kryją jej oczy - audiobook
3.74 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 34550) Ilość stron (szacowana): 400

Co kryją jej oczy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.40
Audiobook - najniższa cena: 24.02
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
24.02 zł 20% rabatu
-23% 25.33 zł Lub 22.80 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
26.75 zł
29.61 zł
Inne proponowane

Bez względu na wszystko nie zdradzaj zakończenia!

Nie ufaj tej książce…Nie ufaj tej historii…Nie ufaj sobie.

Tylko mąż i żona wiedzą, co się dzieje w ich małżeństwie. A jeśli nawet oni nie znają prawdy? David i Adele wydają się na parą idealną. Ceniony psychiatra i jego olśniewająco piękna, zapatrzona w niego żona budzą powszechny zachwyt. Ale dlaczego on zamyka ją w domu? 

I dlaczego ona ukrywa przed nim nową przyjaciółkę? Louise, nowa sekretarka Davida daje się wciągnąć w orbitę tej dziwnej pary – z nią się przyjaźni, z nim romansuje. I coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że w związku tych dwojga dzieje się coś bardzo złego. Ale Louise nie zdaje sobie sprawy z zasięgu tego zła ani z tego, jak daleko może się posunąć ktoś zakochany na śmierć i życie.

„Co kryją jej oczy” to mroczny thriller, w którym napięcie rośnie powoli i nieubłaganie, aż do niespodziewanego zwrotu akcji, który stawia na głowie tę historię miłosnego trójkąta – a także sposób, w jaki patrzysz na świat.


"Proza Pinborough tętni życiem i emocjami, które udzielają się czytelnikowi. Nie mogłem się oderwać."       
- Stephen King 

"Mroczna, wciągająca, z wystrzałowym zakończeniem. Sarah Pinborough stanie się waszą nową obsesją." 
- Harlan Coben

Sarah Pinborough – angielska pisarka, autorka bestsellerowych horrorów i thrillerów, m.in. książek z serii „Torchwood”, scenarzystka. Pod pseudonimem Sarah Silverwood pisze powieści dla młodzieży.

Co kryją jej oczy - audiobook od Sarah Pinborough możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć