ebook Złowroga pętla
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 845) Ilość stron (szacowana): 358

Złowroga pętla
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 18.92
wciąż za drogo?
18.92 zł Lub 17.03 zł
23.90 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
19.12 zł
20.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Kolejne śledztwo major Anastazji Kamieńskiej dotyczy banalnej z pozoru sprawy – małżeństwo, które adoptowało w tajemnicy dziecko, jest teraz z tego powodu szantażowane. Szybka interwencja milicji doprowadza do ujęcia przestępcy. Szantażysta zeznaje, że o adopcji dowiedział się od zamordowanego kilka tygodni wcześniej oszusta. Przypadek małżeństwa okazuje się jedną z czterech spraw, którymi interesował się nieboszczyk. Pozostałe dotyczyły chuligańskiego wybryku wysoko postawionej osoby, napadu na bank i samobójstwa zdolnego naukowca. Czy są one ze sobą powiązane? Kamieńska próbuje to wyjaśnić. Jednocześnie zauważa nagły wzrost przestępczości w jednym z rejonów Moskwy… Złowroga pętla to doskonale napisana powieść kryminalna z intrygującą fabułą, wartką akcją i mroczną atmosferą dzisiejszej Moskwy.

Złowroga pętla od Aleksandra Marinina możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie należy pozbawiać człowieka poczucia godności, bo wówczas nigdy nie znajdzie się z nim wspólnego języka; można jedynie oczekiwać niewolniczego posłuchu, uległości bitego psa.
Samotność to największe szczęście. Większym jest tylko śmierć.
Można wiele znieść, by żyć w końcu tak, jak się chce. To warte wszystkich upokorzeń.
Kiedy ktoś nie jest ci obojętny, zaczynasz uważać, że nikt oprócz ciebie jednego nie potrafi go obronić i ustrzec przed nieszczęściem.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć