ebook Złowroga pętla
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 850) Ilość stron (szacowana): 358

Złowroga pętla

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Kolejne śledztwo major Anastazji Kamieńskiej dotyczy banalnej z pozoru sprawy – małżeństwo, które adoptowało w tajemnicy dziecko, jest teraz z tego powodu szantażowane. Szybka interwencja milicji doprowadza do ujęcia przestępcy. Szantażysta zeznaje, że o adopcji dowiedział się od zamordowanego kilka tygodni wcześniej oszusta. Przypadek małżeństwa okazuje się jedną z czterech spraw, którymi interesował się nieboszczyk. Pozostałe dotyczyły chuligańskiego wybryku wysoko postawionej osoby, napadu na bank i samobójstwa zdolnego naukowca. Czy są one ze sobą powiązane? Kamieńska próbuje to wyjaśnić. Jednocześnie zauważa nagły wzrost przestępczości w jednym z rejonów Moskwy… Złowroga pętla to doskonale napisana powieść kryminalna z intrygującą fabułą, wartką akcją i mroczną atmosferą dzisiejszej Moskwy.

Złowroga pętla od Aleksandra Marinina możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie należy pozbawiać człowieka poczucia godności, bo wówczas nigdy nie znajdzie się z nim wspólnego języka; można jedynie oczekiwać niewolniczego posłuchu, uległości bitego psa.
Samotność to największe szczęście. Większym jest tylko śmierć.
Można wiele znieść, by żyć w końcu tak, jak się chce. To warte wszystkich upokorzeń.
Kiedy ktoś nie jest ci obojętny, zaczynasz uważać, że nikt oprócz ciebie jednego nie potrafi go obronić i ustrzec przed nieszczęściem.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć