ebook Pocztówki z Grecji
3.43 / 5.00 (liczba ocen: 1395)

Pocztówki z Grecji
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 18.78
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
29.11 złpremium: 18.78 zł Lub 18.78 zł
18.78 zł Lub 16.90 zł
19.90 zł
24.73 zł
31.30 zł Lub 28.17 zł
19.90 zł
25.16 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Wzruszająca opowieść o nieprzemijającej miłości, cierpieniu i walce o szczęście, która przeniesie was wprost do pełnej słońca Grecji, przywodząc na myśl najpiękniejsze wspomnienia z wakacji.

Raz w tygodniu Ellie otrzymuje pocztówkę z Grecji. Zawsze bez adresu zwrotnego i nazwiska nadawcy i zawsze podpisaną literą A. Błękit morza, złoto piaszczystych plaż oraz biel greckich domków tworzą urzekającą mozaikę kolorów, która wnosi w niezbyt interesujące życie Ellie nieco radości. Po pół roku ku jej rozczarowaniu pocztówki przestają przychodzić. W skomponowanym przez nią kolażu dostrzega pewną wskazówkę. Chcąc dowiedzieć się, kim jest tajemniczy nadawca, Ellie postanawia wybrać się na wakacje do Grecji.

W dniu wyjazdu do Aten Ellie otrzymuje pocztą zagadkowy notes, który przedstawia losy podróżującego po Grecji nadawcy pocztówek. Poruszająca, zaskakująca, a czasem wręcz mroczna opowieść pozwala kobiecie nie tylko zwiedzić ten piękny kraj, poznając jego kulturę i mieszkańców, ale też znów zapragnąć żyć pełną piersią.

Pocztówki z Grecji od Victoria Hislop możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć