ebook MMA Fighter: Szansa
4.11 / 5.00 (liczba ocen: 9570) Ilość stron (szacowana): 368

MMA Fighter: Szansa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.43
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
21.43 zł Lub 19.29 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
21.43 zł
21.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (10)
Inne proponowane

Druga część bestsellerowej serii „MMA Fighter” Vi Keeland. Liv Michaels jest na najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu. Ta młoda, bystra i zdeterminowana kobieta wkrótce zacznie pracę, o której od dawna marzyła. Czas wyleczył jej złamane serce. Czy jednak na pewno?

Vince Stone jest fantazją niejednej kobiety. Seksowny i władczy zawodnik MMA skupia się całkowicie na karierze. Ciężkie doświadczenia z dzieciństwa nauczyły go, że emocje to słabość, a miłość pociąga człowieka na dno. Uwielbia kobiety, traktuje je jak królowe, ale tylko przez jedną noc.
Vince i Liv znają się z przeszłości, co nie skończyło się dla nich najlepiej. Kiedy ich drogi przecinają się ponownie, znowu zaczyna działać między nimi chemia. Nieufność i zaskoczenie mieszają się z niepohamowanym pożądaniem. Trudno jednak zapomnieć o starych ranach, skoro blizny są jeszcze widoczne.
„MMA Fighter: Szansa” to kolejna część piorunującej opowieści, w której królują skrajne emocje i zwierzęce instynkty.

O Autorce:
VI KEELAND urodziła się w Nowym Jorku. Z zawodu jest adwokatką. Po pracy oddaje się pasji pisarskiej. Spod jej pióra wychodzą bestsellerowe powieści znane na całym świecie. Mieszka z trójką dzieci, które są jej oczkiem w głowie.

MMA Fighter: Szansa od Vi Keeland możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie można zaliczyć tej powieści do nie wiadomo jak wielkiego arcydzieła literackiego, jednak autorka skradła sobie moje serce już przy pierwszej części tego cyklu. Osobiście lubię takie historie, a język autorki sprawia, iż tej powieści się nie czyta, ją się dosłownie pochłania w zaskakująco szybkim tempie. Prosty, przyjemny język, umila nam czas spędzony przy książce. Nie brak tutaj gorących chwil między dwojgiem ludzi, którzy niby nie chcą być razem, a jednak nie mogą bez siebie żyć.

Olivia to postać, którą obdarzyłam wielką sympatią. Być może jej zachowanie nie zawsze było stosowne, jednak to postać wzbudzająca życzliwość. Na jej drodze po siedmiu latach znowu staje on - Vince Stone, diabelsko przystojny zawodnik MMA. Ona nie chce mieć z nim nic wspólnego, a jednak jej praca tego wymaga. Szef daje jej trudne zadanie, mianowicie ma napisać artykuł na temat prawdziwego ojca Vinca. Czy zatem praca weźmie górę nad uczuciami? A może to uczucia przesądzą o jej dalszej karierze? Jak daleko człowiek jest w stanie się posunąć, kiedy w grę wchodzi zarówno miłość jak i praca?

Nigdy wcześniej w swoim życiu nie pragnąłem wygrać walki po to, by zaimponować kobiecie. Nie zrozumcie mnie źle – wiem, że moje poprzednie zwycięstwa bardzo ułatwiały mi zaliczenie fanek, ale to nie dlatego chciałem wygrać. Aż do teraz. Moja walka w następnym tygodniu nie jest tylko dla mnie, ale też dla Liv. Chcę, by była ze mnie dumna. Teraz wszystko się dla mnie zmienia. To, co czuję, i to, jak patrzę na różne sprawy. Mam nową motywację, ale jednocześnie to wszystko cholernie mnie przeraża.

Vince to mężczyzna dla którego wszelkie uczucia nie mają znaczenia. Zdobywa to co chce i w taki sposób jak chce. Kiedy jednak na jego drodze ponownie staje Olivia, wszystko zaczyna się zmieniać. Czy na lepsze? Czy ta dwójka da sobie kolejną szansę, nie marnując jej?

Ktokolwiek powiedział, że czas leczy rany, najwyraźniej nigdy nie spotkał Vince’s Stone’a. Nie oczekiwałam, że do mnie zadzwoni lub tym bardziej przybiegnie i powie, że mi wybacza. Ale na pewno nie spodziewałam się, że to się tak skończy. Moje serce bije, jednak z każdą chwilą coraz słabiej, jakby nieszczęśliwe.

Vi Keeland napisała powieść jakich wiele. Jednak zrobiła to w taki przyjemny sposób, iż z zapartym tchem śledziłam losy tej dwójki bohaterów. Bywały momenty, iż byłam wściekła zarówno na jednego i drugiego, ale mimo wszystko kibicowałam, by w końcu im się udało.

Możemy tutaj zobaczyć jak kariera wpływa na uczucia. Czy człowiek jest zdolny zniszczyć dla własnej kariery osobę, którą kocha? A może za wszelką cenę, pragnie tę osobę chronić, nawet kosztem utraty swojej pozycji w pracy? Niezwykle ważne w związku jest zaufanie i szczerość. Jeśli tego nie ma, wszystko w jednej chwili może runąć jak domek z kart. Przekonali się o tym również nasi bohaterowie. Jednak, jeśli kochamy szczerze, pragniemy zrobić wszystko, by ta druga połówka była szczęśliwa, nawet wtedy, kiedy sami nie możemy brać w tym czynnego udziału.

Muszę przyznać, iż Vi Keeland sprawiła, iż przez moment, moje serce niemal rozpadło się na milion drobnych kawałeczków. Byłam zła, smutna, a zarazem wściekła, że losy w danej chwili toczą się tak jak się toczą. Jednak wybaczam to autorce, a dlaczego? O tym przeczytajcie już sami.

Pojawiające się sceny erotyczne nie wywoływały we mnie jakiegoś specjalnego dreszczyku emocji. Po prostu były, jednak nie wniosły w moje życie nic nadzwyczajnego. To, co mnie się spodobało, to niezwykła więź łącząca zawodnika z trenerem, ich poczucie humoru i wzajemne wspieranie.

MMA Fighter. Szansa to powieść, którą pochłania się w mgnieniu oka, spędzając przy niej przyjemnie czas. Uświadamia nam, jak ważne jest, aby w związku zawsze być ze sobą szczerym i że czasem należy dać drugą szansę, komuś na kim nam zależy. To historia, która pochłonie serce niejednej kobiety i przyspieszy jej bicie serca. Polecam.

Ocena: 4/6
©Czytaninka
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć