ebook Notatki samobójcy
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 1416)

Notatki samobójcy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
25.02 złpremium: 16.14 zł Lub 16.14 zł
19.64 zł
20.98 zł Lub 18.88 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
20.97 zł
21.53 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)

Nazywam się Jeff. Mam siostrę i rodziców, którzy nadal ze sobą wytrzymują. Cała nasza czwórka mieszka w prześlicznym domku w prześlicznej okolicy w prześlicznym mieście podobnym do milionów innych miast. Rodzice nigdy nas nie bili, nie molestował mnie żaden ksiądz, koledzy w szkole nie dokuczali jakoś szczególnie. Nie słucham death metalu, nie mam obsesji na punkcie brutalnych gier wideo i nie odcinam głów małym zwierzątkom.

Piętnastoletni Jeff trafia do szpitala psychiatrycznego po nieudanej próbie samobójczej. Ma spędzić czterdzieści pięć dni na oddziale dla nastolatków i wziąć udział w terapii grupowej. Chłopak jednak uparcie odmawia rozmawiania o tym, co się wydarzyło. Nie jest szczery nawet z samym sobą. Czego wstydzi się tak bardzo, że nie chce dalej żyć?

Michael Thomas Ford jest autorem wielu książek, w tym „Notatek samobójcy”, „Lily”, „Jane bites back”, „What we remember”, „The road home”. Niektóre z nich nawet zdobyły różne nagrody.

Urodził się w Afryce, potem podróżował po całym świecie. Obecnie mieszka w sielskim stanie Maryland z siedmioma psami, pięcioma końmi i czterema kotami. Lubi psy ratowniki, karty tarota, nurkowanie, kawę, bałaganienie w kuchni, horrory z klaunami, świąteczne dekoracje, muzykę lat 80., Doktora Who i tatuaże. Nie lubi za to się golić.

Notatki samobójcy od Michael Thomas Ford możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kiedy zrozumiesz, że po śmierci niczego się nie boisz, przestaniesz się martwić.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć