Woda, która niesie ciszę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.41 / 5.00
liczba ocen: 8398
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 zł
23.54 zł
23.92 zł
24.52 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
-15% 20.13 zł
23.88 zł
24.52 zł
25.79 zł
26.91 zł
26.91 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:
Ulotne chwile. Nasze życie jest tylko ich sumą. Niektóre są bolesne, pełne cierpienia. Inne piękne, pełne nadziei i przyszłych obietnic.

Miałam w życiu wiele ważnych, zmieniających, stawiających przede mną wyzwania chwil. Momentów, które przerażały i pochłaniały. Jednak największe z nich – najbardziej wzruszające i chwytające za serce – dotyczyły jego.

Miałam dziesięć lat, gdy straciłam głos. Skradziono dużą część mnie, a jedyną osobą, która naprawdę mnie słyszała, był Brooks Griffin. Stanowił światło moich mrocznych dni, był obietnicą jutra, dopóki jego samego nie spotkała tragedia. Dramat, który zatopił go w morzu wspomnień.

Oto historia chłopaka i dziewczyny, którzy kochali siebie nawzajem, ale nie kochali samych siebie. Opowieść o życiu i śmierci. O miłości i niedotrzymanych obietnicach. O chwilach.

CYTATY:
Nauczyłam się, że w życiu nie warto siedzieć i bezustannie rozpamiętywać złych rzeczy. Przeszłości nie zmienisz, ale w tej chwili możesz kształtować przyszłość.
Miłość nie polega na byciu z kimś jedynie w słonecznych dniach. Oznacza trwanie przy tym kimś nawet w burzowe noce.
Człowiek powinien się trzymać tych, którzy w niego wierzą, kiedy sam tego nie robi.
Recenzje blogerów
Z niecierpliwością czekałam na kolejny tom z serii Żywioły. Brittainy C.Cherry mnie nie zawodzi. Jest w końcu moją super-najulubioną pisarką na całe życie.

Książkę zaczęłam czytać rano, kiedy jechałam autobusem i skończyłam niedawno. Nie potrafię oderwać się od książek, które są napisane przez panią Cherry. I ta historia mnie urzekła. Zamknięta cisza w świecie zewnętrznym Maggie, otwarta w muzyce słuchanej wspólnie z Brooksem. Niestety musicie mi wybaczyć, ale nie mogę zdradzić wam dokładnie co się wydarzyło, ponieważ to jest oś wydarzeń, która ciągnie się do końca trzeciego tomu. Niesamowitym jest to, jak Brittainy C.Cherry potrafi pisać o ludzkich uczuciach i życiu, że staje się to tak cenne i ważne. Historia Maggie May i Brooksa to opowieść o miłości, która narodziła się w ciszy. Opowiada o cierpieniu, zagubieniu i zaakceptowaniu prawdy. Ta książka, jak dwie poprzednie części jest cudowna i będę do niej wracać.

Ocena: 6/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć