ebook Bezsenność na Manhattanie
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 2765) Ilość stron (szacowana): 352

Bezsenność na Manhattanie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Harlequin
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 10.35
21.38 złpremium: 13.79 zł Lub 13.79 zł
16.78 zł 20% rabatu
18.86 zł Lub 16.97 zł
19.99 zł
23.00 zł Lub 20.70 zł
-54% 10.35 zł
-25% 13.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

W życiu Paige wszystko się układa: wspaniałe przyjaciółki, piękne mieszkanie, wymarzona praca w Nowym Jorku. Ale los przynosi różne niespodzianki i nagle, z dnia na dzień, dobra passa się kończy.

Paige traci pracę, próbuje założyć własną agencję eventową, ale skala problemów spędza jej sen z powiek. Osobą, która może pomóc, jest Jake, przyjaciel jej brata, najatrakcyjniejszy singiel w mieście, który już raz złamał jej serce. Dzięki Jake’owi firma Paige ma szansę zaistnieć, a ona sama musi bardzo się starać, by ponownie się w nim nie zakochać.

Bezsenność na Manhattanie od Sarah Morgan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Życie to nieprzewidywalny cykl słońca i deszczu. Dlatego zawsze noś przy sobie parasol.
Czas leczy rany, lecz nie wymazuje ich z pamięci.
Przyjaźń to nie jest coś, z czego się rezygnuje w trudnych sytuacjach.
Pewność siebie jest jak makijaż. Zmienia twój wygląd i nikt nie musi wiedzieć, co się kryje pod spodem.
Nie zastanawiaj się nad tym, co może pójść nie tak, tylko skup się nad tym co musi być zrobione.
Czasami tak kurczowo trzymamy się tego, co mamy, że nie widzimy, co możemy mieć.
Jak sama autorka pisze w przedmowie, jest ona specjalistką od małomiasteczkowych, wiejskich opowieści. Tym razem jednak, porwała się na historię rozgrywająca się w zatłoczonym Nowym Yorku. Poradziła sobie z tą zmianą doskonale. Dzięki jej plastycznym opisom czujemy się, w tym odległym mieście, jak u siebie w domu. Zakochujemy się nie tylko w bohaterach, ale również w miejscach, widokach, atmosferze.

Bezsenność na Manhattanie to pierwsza część cyklu From Manhattan with Love, opowiada historię Paige, która traci pracę i wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami zakłada firmę organizującą przyjęcia. W trudnych początkach wspierać będzie ją brat i jego przyjaciel Jake, w którym Paige kocha się od swoich lat nastoletnich.

Wątek romantyczny w książce jest wspaniale poprowadzony. Mamy na początku dwoje ludzi, którzy czują do siebie wiele namiętności, ale ukrywają ją zarówno przed sobą na wzajem jak i przed innymi. Powoli dowiadujemy się o ich uczuciach i obserwujemy jak ich silna wola trzymania się na odległość od tej drugiej osoby, słabnie z każdą kolejną sceną.

Do tego mamy trochę humoru, który pojawia się za każdym razem, gdy do głosu dochodzą przyjaciółki. Romantyczna Eva, nie wierząca w miłość Frankie, wraz z bardzo przedsiębiorczą Paige tworzą mieszankę wybuchową. Już nie mogę się doczekać książek opisujących ich przygody.

Bezsenność na Manhattanie jest idealne do tego, aby na podstawie tej książki nakręcić komedię romantyczną. Gwarantuję, że byłby to hit kinowy, gdyż tej historii nie da się zepsuć. Zresztą skojarzenie z tym gatunkiem filmu nasuwa się nie tylko mi, ale również autorce, która właśnie komedie romantyczne uczyniła tłem do wspaniałej, romantycznej sceny finałowej. Książkę z całego serca polecam wszystkim, którzy lubią się pośmiać, powzruszać, i pragną aby wszystko skończyło się z happy endem.

Ocena: 6/6
©Szczypta Kasi
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć