ebook Pożegnanie z nadmiarem: minimalizm japoński
3.8 / 5.00 (liczba ocen: 5796) Ilość stron (szacowana): 240

Pożegnanie z nadmiarem: minimalizm japoński
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.39
wciąż za drogo?
28.83 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
21.39 zł
26.35 zł Lub 23.72 zł
31.00 zł
31.00 zł Lub 27.90 zł
24.90 zł
25.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)

Bijący rekordy popularności japoński bestseller o szczęściu, które można czerpać z minimalistycznego życia – idealny dla fanów Marie Kondo.

„Szczęście nie polega na tym, żeby mieć to, czego chcemy, ale żeby chcieć tego, co mamy” – Rabbi Hyman Schachtel.

„Wystarczy pomniejszyć złożoność życia poprzez usunięcie z niego niepotrzebnych pragnień, aby trudy życia pomniejszyły się same” – „Edwin Way Teale”.

Fumio Sasaki nie jest oświeconym ekspertem od minimalizmu. To zwykły facet, który był zestresowany, niepewny siebie i wciąż porównywał się do innych – dopóki któregoś dnia nie zdecydował się zmienić swojego życia, wyrzucając z domu wszystko powyżej niezbędnego minimum. Korzyści z tego były natychmiastowe i zdumiewające: po usunięciu „gratów” Sasaki nareszcie poczuł prawdziwą swobodę, spokój umysłu i radość z chwili obecnej. W tej książce Sasaki stara się odpowiedzieć na pytanie: dlaczego mierzymy swoją wartość według rzeczy, które posiadamy? W jaki sposób minimalizm nie tylko przekształca przestrzeń wokół nas, ale także znacząco wzbogaca życie? Autor dzieli się swoim doświadczeniem oraz radzi, jak przeprowadzić proces minimalizacji.
Fumio Sasaki był jednym z redaktorów naczelnych w Wani Books i mieszka w dwudziestometrowym mieszkaniu w Kioto, wyposażonym w małe drewniane pudełko, biurko i zwijany materac do spania. Ma trzy koszule, cztery pary spodni, cztery pary skarpet i kilka innych rzeczy.

Pożegnanie z nadmiarem: minimalizm japoński od Fumio Sasaki możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć