ebook Pieśni o wojnie i miłości
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 76) Ilość stron (szacowana): 576

Pieśni o wojnie i miłości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
-42% 18.90 zł
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
27.97 zł Lub 25.17 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
32.90 zł
26.65 zł
27.94 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Ich życie zostało zaplanowane od samego początku. Ale wojna i miłość wszystko zmienią… Los rozdzielił trzy przyjaciółki, czy tęsknota za rodzinnym domem połączy je na nowo? Porywająca saga rodzinna angielskiej autorki.

Zachodni Cork, Irlandia, rok 1900. To początek nowego stulecia i narodziny trzech bardzo różnych kobiet: Kitty Deverill – ognistorudej angloirlandzkiej córki dziedziców zamku, Bridie Doyle – córki irlandzkiej kucharki, oraz Celii Deverill – ekstrawaganckiej angielskiej kuzynki Kitty. Kiedyś dorastały razem w bajecznym otoczeniu wspaniałego rodzinnego majątku, Castle Deverill, teraz ich spokojne życie zostaje zagrożone, gdy na te tereny dociera irlandzka walka o niepodległość. W ogarniętej wojną Irlandii zamek, symbol brytyjskiej dominacji, znajduje się w niebezpieczeństwie. Kitty, zakochana w rebeliancie Jacku O’Learym i rozpalona patriotyzmem, jest rozdarta między anglo-irlandzką rodziną i głęboką miłością do Irlandii i Jacka.
Przyjaźń dziewcząt wydaje się należeć do przeszłości, ponieważ naznaczyła ją zdrada oraz utrata ich dotychczasowego życia, a one same znalazły się w różnych częściach świata. Jednak coś je łączy: gorąca i nieprzemijająca tęsknota za Castle Deverill i związane z nim wspomnienia.

„Santa Montefiore to mistrzyni epickich romansów. Wszystko, co pisze, pisze z głębi serca” – Jojo Mores.

„Znakomita opowieść o miłości i śmierci w romantycznych miejscach i fascynujących czasach” – „Vogue”.

„Porywająca saga rodzinna jednej z naszych ulubionych i najlepiej sprzedających się autorek” – „The Times”.

Pieśni o wojnie i miłości od Santa Montefiore możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Podstawą wszelkiego zła na świecie jest wybujałe ego człowieka. Gdyby ludzie mogli się wznieść ponad to, świat byłby przyjaznym miejscem.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć