ebook Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 1
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 5805) Ilość stron (szacowana): 424

Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 1
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.89
Audiobook - najniższa cena: 30.18
wciąż za drogo?
34.81 złpremium: 22.46 zł Lub 22.46 zł
29.89 zł Lub 26.90 zł
31.82 zł Lub 28.64 zł
37.43 zł
30.81 zł
31.82 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Osiem lat przyszło czekać fanom świata księżniczki Achai na kontynuację ich ulubionego cyklu. Kontynuacja jest o tyleż sensacyjna, co... zaskakująca - bowiem na dobrą sprawę przez wiele lat nikt nigdzie oficjalnie jej powstania nie zapowiadał. Skąd zatem wiedza o tym, że czwarta odsłona Achai w ogóle powstanie? Zdaniem fanów tak musiało się stać - bo świat wykreowany przez Andrzeja Ziemiańskiego jest wystarczająco pojemny, bo wciąż jeszcze nie wyczerpały się kolejne pomysły na zaskakujące zwroty akcji i niejeden pomysł fabularny nie został jeszcze wykorzystany.

Z drugiej jednak strony...

Andrzej Ziemiański  to w panteonie twórców polskiej literatury fantastycznej postać niezwykła. Chyba żaden inny polski pisarz nie zaliczył w swojej karierze takiej ilości literackich powrotów. Wielkich powrotów. Za każdy razem pojawia się z historią, która porywa masy Czytelników. No, ale tak chyba rodzi się zjawisko kultowe, prawda? Reguły im nie służą.

"Pomnik cesarzowej Achai" jest czwartą odsłoną cyklu (będą zresztą jeszcze kolejne dwa), ale tylko formalnie. To nie jest czwarty sposób na opowiedzenie tej samej, znakomitej, ale przecież dobrze już znanej opowieści. Mamy nowe realia, nowych bohaterów, nowe czynniki wpływające na świat Achai. Pojawią się epizody, które - gwarantujemy - wprawią Was w osłupienie. Ziemiański szerokim, teatralnym gestem zrywa zasłony ukazując swoje królestwa w zupełnie nowych światłach.

Czy zatem wynika z tego, ze słynna już "Achaja 4" to tylko chwyt marketingowy? Próba podczepienia się pod kultowy cykl polskiej fantastyki? Pogoń za sławą z przeszłości? Absolutnie nie! To wciąż wielowątkowa fabula startująca z pozornie niezwiązanych ze sobą punktów. Wątki zakrojone ze znanym z poprzednich części rozmachem.  Tempo, wartka akcja, cięte dialogi i brutalność życia. Zaprawdę powiadamy, nikt z Was nie będzie miał wątpliwości w jakim świecie się znalazł!

To będzie ekscytująca, pełna zaskakujących zwrotów przygoda. Gdzie zaprowadzą Was ścieżki wytyczone przez Andrzeja Ziemiańskiego? Przyszłych zdarzeń nie widzą nawet kamienne oczy pomnika cesarzowej Achai. I nie ma chyba w Imperium nawet jednego człowieka, który spodziewałby się tego co już majaczy na horyzoncie.

Pomnik Cesarzowej Achai. Tom 1 od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Podjęcie złej decyzji jest lepsze niż niepodjęcie żadnej.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    seria warta przeczytania, uwaga bardzo wciąga

  • Awatar

    Książka bardzo mnie wciągnęła i nie mogłam przestać czytać. Jestem fanką fantastyki więc potrafię docenić coś dobrego a świat jaki stworzył Ziemiański jest genialny. Nie skłamię jeśli powiem, że można go porównywać z najlepszymi fantasy w historii np. z Grą o Tron czy z Władcą Pierścieni. Naprawdę polecam, świetnie się czyta.

  • Awatar

    Pierwszy tom kontynuacji przygód Achai. Tysiąc lat po śmierci cesarzowej Achai różni ludzie poszukują jej pomnika. W świecie pojawiają się niemagiczni ludzie z drugiej strony muru i jest to oczywiście polska Marynarka Wojenna z całą technologią jaką ma dostępną. Szpiegostwo, wojna, miłość i humor. Ziemiański w najwyższej formie. Rewelacja.

Warto zerknąć