Harry Potter i Kamień Filozoficzny - audiobook
4.11 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 38850)

Harry Potter i Kamień Filozoficzny - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Harry Potter i Kamień Filozoficzny jest pierwszym tomem fantastycznego cyklu opowiadającego o losach młodego czarodzieja. To wstęp do niezapomnianej przygody i jedna z najważniejszych książek w życiu każdego młodego czytelnika.

Fabuła:

Mały Harry Potter jako sierota przybywa do swoich krewnych Dursleyów, którzy od tej pory stają się jego opiekunami.  Nie ma u nich zbyt łatwego życia, jakie powinno wieść małe dziecko. Krewniacy są wredni, oszczędzają na wszystkim, co miałoby znaleźć się w posiadaniu małego chłopca, na miejsce do zamieszkania wyznaczają mu schowek pod schodami. Harry jest nieświadomy swego pochodzenia, nowa rodzina nie zdradza mu żadnych szczegółów dotyczących jego wcześniejszego życia. Tym bardziej nie rozumie tajemniczych zjawisk rozgrywających się wokół niego. Jedynym elementem łączącym obecne życie, z tym minionym jest zagadkowa blizna, która chłopiec ma na czole.

Jego życie ulega całkowitej odmianie w dniu jedenastych urodzin, kiedy dostaje list zapraszający do nauki w szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Zaskoczony tą informacją Harry nie ma pojęcia, dlaczego takie zaproszenie trafiło właśnie do niego. Wyruszając w nieznane, ma nadzieję na odkrycie wszystkich tajemnic związanych z jego pochodzeniem i rodzicami, o których profesji całkowicie nie ma pojęcia.  

W tym odświeżonym i najnowszym wydaniu przygód młodego czarodzieja, wraz z Harrym, odkryjecie świat pełen magii i niezapominkach wrażeń. Poznacie nowych przyjaciół, z którymi przyjaźń połączy Was na długi czas.

Audiobooka można wysłuchać w interpretacji wspaniałego i cenionego aktora Piotra Fronczewskiego.

Harry Potter i Kamień Filozoficzny od J. K. Rowling możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2024. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć