ebook Harry Potter i Komnata Tajemnic - audiobook
4.02 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 83415)

Harry Potter i Komnata Tajemnic - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Harry Potter i Komnata Tajemnic jest drugim tomem pasjonującej i w pełni magicznej serii książek o młodym czarodzieju Harrym Potterze. To spotkanie z ulubionymi bohaterami oraz możliwość poznania nowych, którzy pojawią się w otoczeniu Pottera.  

Fabuła:

Harry chyba jeszcze nigdy nie przeżył tak szczęśliwego okresu, jakim był miniony rok spędzony w szkole w Hogwarcie. Jednak rok szkolny już się zakończył i czas udać się na wakacje, które niestety trzeba spędzić u Dursleyów. Znudzony i pozbawiony ciekawych zajęć chłopiec wyczekuje powrotu do szkoły. Pewnego dnia doświadcza nieoczekiwanych odwiedzin, podczas których tajemniczy nieznajomy wprawia go w ogromne zdziwienie, ostrzegając przed upragnionym powrotem do Hogwartu. Wedle słów przybysza, gdyby chłopiec zdecydował się wyjechać ponownie do szkoły, czeka go tam ogromne niebezpieczeństwo. Harry nie lęka się złowróżbnych ostrzeżeń i będąc już na miejscu musi zmierzyć się z siłami, którym prawdopodobnie nie każdy dorosły czarodziej by zaradził. A co dopiero mówić o młodym adepcie magii, który dopiero niedawno rozpoczął naukę tajemnej sztuki? Na Harrego i jego przyjaciół czeka kolejna zagadka do rozwiązania i niejedna walka do stoczenia.

Komnata tajemnic to udana kontynuacja losów młodego czarodzieja, która porwie i uniesie w magiczny świat nie tylko młodych czytelników. Także dojrzały czytelnik z powodzeniem odnajdzie się w tej opowieści, doświadczając magicznych mocy, które zwykłemu śmiertelnikowi niestety nie są dostępne. 

Tego audiobooka można wysłuchać w porywającej i inspirującej interpretacji doskonałego aktora, Piotra Fronczewskiego.

Harry Potter i Komnata Tajemnic od J. K. Rowling możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć