Ostatnie dziecko - audiobook

średnia ocena e-booka: 3.69 / 5.00
liczba ocen e-booka: 3537
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Opis:

Światowy bestseller autora PASAŻERA 23!

Sprzedany w Niemczech w 600 000 egzemplarzy, zekranizowany z Erikiem Robertsem. Dziesięcioletni chłopiec wzywa adwokata, by wyznać mu, że zamordował człowieka... piętnaście lat temu.Kiedy adwokat Robert Stern zgadzał się na to niezwykłe spotkanie, nie wiedział, że umawia się ze śmiercią. A tym bardziej nie miał pojęcia, że śmierć, która wkroczy w jego życie, będzie miała sto czterdzieści trzy centymetry wzrostu, na nogach trampki, a na dziecięcej buzi uśmiech...Adwokat Robert Stern jest w szoku, kiedy widzi w zapomnianej przez Boga i ludzi, opuszczonej fabryce, kim jest jego tajemniczy klient.To Simon, dziesięcioletni chłopiec, delikatny i śmiertelnie chory. I absolutnie przekonany, że w swoim poprzednim życiu był seryjnym mordercą.Głupia, niesmaczna zabawa – myśli Stern... Lecz kiedy w opisanej przez chłopca piwnicy rzeczywiście znajduje ludzkie szczątki: szkielet i rozłupaną siekierą czaszkę, czuje się jak w środku horroru. Ale to dopiero początek. Bo Simon opowiada mu nie tylko o ofiarach sprzed lat, ale wkrótce również o tych z najbliższej przyszłości...

Rzeczywistość Fitzka jest niewyobrażalna, nieprzewidywalna - mogłoby się zdawać, że z horroru. Ale wywołuje ona tak mocne wrażenie właśnie dlatego, że jest absolutnie logiczna i prawdziwa. „Thrillery są zwierciadłem społeczeństwa. Pokazują zwykłych ludzi zaatakowanych przez niezwykłe sytuacje. Często muszę wręcz łagodzić okrucieństwo świata, żeby czytelnik mi uwierzył.”SEBASTIAN FITZEK „Thrillery Fitzka są przerażające. Zapierają dech szalonymi zwrotami akcji. ”HARLAN COBEN „Fitzek z prawdziwą wirtuozerią tworzy skomplikowany, mroczny świat bez złudzeń, obnażając najbardziej skrywane lęki ludzi poddawanych przez los niewyobrażalnie ciężkim próbom.”„Stern”

Ostatnie dziecko - audiobook od Sebastian Fitzek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Recenzje blogerów
Uwaga! Jeśli czytałaś/eś Śmierć ma 143 cm wzrostu, to po Ostatnie dziecko nie sięgaj. No chyba, że chcesz tę książkę Fitzek'a przeczytać ponownie, bo to ta sama treść, tylko różne wydania.

Lubimy porównywać pisarzy do siebie i zdarza nam się myśleć: o! nowy King, o! nowa Camilla Läckberg, a pewnie każdy twórca chciałby, aby jego dzieła były niepowtarzalne i były jego znakiem szczególnym. Myślę, że niemieckiemu pisarzowi to się udało. Ma to coś! Jego książki są intrygujące, przedstawione historie pokręcone i trącą paranormalnością (nie, nie, to nie jest kolejny King!).

Adwokat Robert Stern spotyka się z nowym klientem. Nic nadzwyczajnego, jednak zdumienie budzi fakt, iż jest nim 10-letni, nieuleczalnie chory chłopiec, który twierdzi, że zabił i to nie jeden raz, a wielokrotnie. Kto o zdrowych zmysłach dałby wiarę takim deklaracjom? Simon jest dzieckiem, więc jakim cudem mordował jeszcze przed swoimi narodzinami? Nic nie jest takie jak się wydaje. Rozum wariuje. Kolokwialnie mówiąc, ciężko to ogarnąć, a jednak Stern podejmuje się rozwikłania tej zagadki, bo znajduje dowody na to, o czym opowiada mu Simon. Historia chłopca to jedno, a to co zostaje przedstawione panu adwokatowi, a dotyczy śmierci jego nowo narodzonego dziecka przed dziecięciu laty, to drugie... A to jeszcze nie koniec rewelacji...

Książka zaskakuje od pierwszych stron. Akcja pomału się rozwija. Odkrywamy coraz bardziej mroczne sekrety bohaterów, a raczej antybohaterów, dotykamy trudnych a zarazem przerażających procederów by na końcu to, co wydawało nam się kompletnie niemożliwe i będące w naszych oczach tylko wytworem wyobraźni autora, przybrało realne kształty. Istny rollercoaster wrażeń. Polecam!

Ps. Świetny Piotr Grabowski w roli lektora.

Ocena: 5/6
©Na czytniku
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć