ebook Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: List w butelce - audiobook
4.12 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4)

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: List w butelce - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 7.90
Audiobook - najniższa cena: 8.90
-50% 8.90 zł
15.22 zł Lub 13.70 zł
15.90 zł
16.11 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejna odsłona przygód Emi i jej klubu. Superdziewczyny wyruszają na swoją pierwszą wycieczkę nad morze. Tam dokonują pewnego tajemniczego odkrycia. Czy stanie się ono początkiem nowej ekscytującej przygody?

Tajny Klub Superdziewczyn wyrusza na swoją pierwszą wycieczkę nad morze. Dzieciaki zauważają, że plaże i wydmy są bardzo zanieczyszczone. Postanawiają przygotować własny program edukacyjny, który zachęci turystów i mieszkańców okolicznych miasteczek do dbania o nadmorskie obszary. Podczas jednej z wypraw nad morze znajdują zakorkowaną butelkę z listem w środku. Okazuje się, że napisała go dziewczynka z sąsiedniego kraju, która bardzo chciałaby znaleźć przyjaciół… Przekonajcie się, czy Tajny Klub odszuka autorkę listu z butelki i jakie efekty przyniesie rozpoczęta akcja ekologiczna.
W serii „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn” ukazały się następujące powieści: „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn”, „Kółko hiszpańskiego”, „Na scenie”, „Akcje w wakacje”, „Źrebaki i rumaki”, „Śnieżny patrol”, „Poszukiwacze przygód”

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: List w butelce - audiobook od Agnieszka Mielech możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć