ebook Instrukcja obsługi faceta
2.96 / 5.00 (liczba ocen: 393)

Instrukcja obsługi faceta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.90
wciąż za drogo?
30.88 złpremium: 19.92 zł Lub 19.92 zł
-6% 27.90 zł
28.22 zł Lub 25.40 zł
33.20 zł Lub 29.88 zł
26.69 zł
28.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Dwie autorki – Katarzyna Miller i Suzan Giżyńska – łączą swe siły aby pozwolić zrozumieć kobietom sposoby postepowania ze swoim mężczyzną. Instrukcja obsługi faceta – ten tytuł mówi sam za siebie. Przeczytaj tego e-booka i znajdź złoty środek, który pomoże Ci w komunikacji z Twoim facetem.

Jak powszechnie wiadomo relację damsko – męskie są bardzo złożone i nie zawsze usłane różami.  Kobiety mają wiele dylematów związanych z postepowaniem swoich wybranków. Katarzyna Miller i Suzan Gizyńska stworzyły ten poradnik dla poszukujących recepty na poprawne relacje z mężczyzną. Instrukcja obsługi faceta jest takim swoistym podręcznikiem, w którym na konkretnych przykładach można dowiedzieć się w jaki sposób reagować w różnych sytuacjach w relacjach z mężczyzną, aby bez problemu osiągnąć zamierzony cel i pozytywnie motywować go do życia i relacji z kobietami.

To poradnik skierowany dla kobiet w różnym wieku, którego przeczytanie zapewni im bezstresowe relacje z mężczyznami. Porady podane na tacy w prosty i zabawny, ale najważniejsze, mądry sposób.  

Instrukcja obsługi faceta od Suzan Giżyńska, Katarzyna Miller możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć