Innowatorzy. O tym, jak grupa hakerów, geniuszy i geeków wywołała cyfrową rewolucję - audiobook
4.06 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 17402)

Innowatorzy. O tym, jak grupa hakerów, geniuszy i geeków wywołała cyfrową rewolucję - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 31.43
Audiobook - najniższa cena: 35.00
wciąż za drogo?
44.99 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
-6% 35.00 zł Lub 31.50 zł
-7% 36.90 zł
38.99 zł
49.99 zł Lub 44.99 zł
41.95 zł
44.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W roku 2011 znakomitabiografiazałożyciela firmy Apple, Stevea Jobsa, stała się międzynarodowym bestsellerem i zarazem jedną z najlepiej sprzedających się biografii wszech czasów. Jej autor,Walter Isaacson, w swojej najnowszej książce pisze o ludziach, którym zawdzięczamy nadejście i rozkwit ery informacji i cyfrowego świata. Innowatorzy to fascynująca, obejmująca ponad półtora wieku opowieść o tym, jak dochodzi do innowacji oraz jak współpraca i współdziałanie wyzwalają pokłady kreatywności, prowadząc do rewolucyjnych zmian w naszym codziennym życiu.

Po bestsellerowej biografii Stevea Jobsa WalterIsaacsonprezentuje swoją kolejną książkę. Innowatorzy to opowieść o ludziach, którzy wymyślili komputery i internet. DziełoIsaacsonajest nie tylko historią cyfrowej rewolucji, ale jedyną w swoim rodzaju lekcją, jak w rzeczywistości dochodzi do innowacji.

Jakie talenty i zdolności sprawiły, że niektórzy wynalazcy i przedsiębiorcy swoimi wizjami tak silnie wpłynęli na świat? Co wyzwoliło w nich pokłady kreatywności? Dlaczego udało się właśnie im?

Pełną rozmachu opowieśćIsaacsonrozpoczyna od Ady Lovelace, córki Georgea Byrona, która była pionierką programowania już w połowie XIX wieku. Następnie przechodzi do równie fascynujących postaci, którym zawdzięczamy życie w erze cyfrowej, takich jak Vannevar Bush, Alan Turing, John von Neuman, J.R.C. Licklider, Doug Engelbart, Robert Noyce, Bill Gates, Steve Wozniak, Steve Jobs, Tim Berners-Lee oraz Larry Page.

Innowatorzyto opowieść o życiu tych indywidualistów i o ich inspiracjach, a także o duchu pracy w zespole, który czyni genialnych wynalazców jeszcze bardziej kreatywnymi.

W czasach sprzyjających innowacyjności, kreatywności i współpracy,Innowatorzyto lektura obowiązkowa ukazuje bowiem, jak kombinacja tych trzech czynników zmienia na naszych oczach świat.

Walter Isaacson napisał inspirującą książkę o geniuszach i wyjaśnił w niej, w jaki sposób kreatywność i sukces wynikają ze współpracy. Innowatorzy to fascynująca historia cyfrowej rewolucji, w której kluczową, choć często zapominaną rolę i to od samego początku odegrały kobiety. Książka Isaacsona to również niezwykle wartościowa lekcja, jak współpracować, by osiągać znakomite wyniki. Sheryl Sandberg, Facebook COO

Rekomendacje audiobooka Innowatorzy. O tym, jak grupa hakerów, geniuszy i geeków wywołała cyfrową rewolucję:

Biograf Stevea Jobsa przedstawia fascynujące historie ekscentrycznych współpracujących indywidualistów, którzy wymyślili komputery i internet. - People

Zapierająca dech historia cyfrowej rewolucji, jej niesamowitych partnerstw oraz iskrzącej konkurencji. - Gizmodo.com

Zachwycająca rozmachem opowieść o technologicznej rewolucji. () Epicka i ekscytująca. () Tętniąca dynamizmem akcji. Isaacson opierając się na wielu wywiadach i przekazach z pierwszej ręki barwnie portretuje wizjonerów, nie szczędząc fascynujących opisów ich badań i okraszając to wszystko anegdotami. To książka o tych, których wyobraźnia i entuzjazm wciąż zmieniają nasze życie. - Kirkus Reviews

Niezwykle wciągająca książka Isaacsona pokazuje, że postęp w technologii to dyscyplina zespołowa. - Publishers Weekly

Audiobooka interpretuje Andrzej Blumenfeld.

Innowatorzy. O tym, jak grupa hakerów, geniuszy i geeków wywołała cyfrową rewolucję od Walter Isaacson możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć