ebook Zemsta i przebaczenie: Otchłań nienawiści - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1347)

Zemsta i przebaczenie: Otchłań nienawiści - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.50
Audiobook - najniższa cena: 21.53
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
23.96 zł Lub 21.56 zł
25.57 zł
29.95 zł
29.95 zł Lub 26.96 zł
21.53 zł
25.57 zł
Inne proponowane

Drugi tom opowieści o losach czwórki bohaterów „Narodzin gniewu”. Apogeum wojennej zawieruchy. Ludzie próbują odnaleźć się w świecie, w którym rządzi nazistowski terror, a życie stało się wyjątkowo kruche i niepewne.

Dalsze losy czwórki bohaterów znanych słuchaczom z „Narodzin gniewu”. Końcowa faza II wojny światowej to świat, w którym próbuje się odnaleźć nie tylko wspomniana grupa, ale de facto większość ludzi na świecie. W obliczu nazistowskiego terroru ludzkie życie ma małą wartość. Tutaj pewne jest tylko to, że nic pewne nie jest.
Czy w obliczu takiej rzeczywistości uda się zachować takie wartości jak miłość i przyjaźń? Jak daleko trzeba rozszerzyć swoją moralność? Wartka akcja, zdrada, miłość, wrogie działania hitlerowców... Jak w takich okolicznościach ma się zachować pojedynczy człowiek?

Zemsta i przebaczenie: Otchłań nienawiści - audiobook od Joanna Jax możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć