ebook Pod Mocnym Aniołem
3.53 / 5.00 (liczba ocen: 2477) Ilość stron (szacowana): 163

Pod Mocnym Aniołem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.20
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
26.00 złpremium: 15.60 zł Lub 15.60 zł
-22% 18.20 zł Lub 16.38 zł
20.28 zł Lub 18.25 zł
26.00 zł 10 zł na konto
20.02 zł
22.10 zł
22.10 zł
22.10 zł
22.17 zł
23.50 zł
26.00 zł
26.00 zł
Inne proponowane

Słynna powieść Jerzego Pilcha, wyróżniona Nagrodą Literacką Nike, znana również z ekranizacji w reżyserii Wojtka Smarzowskiego. Przejmująca opowieść o nałogu, samotności, nadziei i miłości, która być może ocala…

Życie głównego bohatera, Jurusia, alkoholika, wyznacza przerażająca cykliczność - chroniczne picie, kobiety oraz pobyty na oddziale deliryków. Ich barwne, śmieszne i zarazem straszne historie otwierają przed czytelnikiem świat, nad którym króluje gwiazdozbiór fatalnego Mocnego Anioła. Czy Juruś podejmie próbę wyjścia z nałogu? Czy miłość jest w stanie przezwyciężyć grozę rzeczywistości? Wreszcie czy delirycy, nawet jeśli odpowiedzą twierdząco, naprawdę przestaną pić?

Pod Mocnym Aniołem od Jerzy Pilch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Życie w ogólności to jest dożywocie.
Możesz często myśleć o samobójstwie, możesz detalicznie widzieć rozmaite szczegóły, możesz zajadle wyobrażać sobie własnego trupa wiszącego na belce pod powałą, ale przecież w głębi duszy wiesz, że tego nie zrobisz.
W końcu nie jest wielkim sekretem ani literackim, ani egzystencjalnym fakt, iż mówić umieją wszyscy, natomiast zapisać swe mówienie mało kto potrafi.
Po co się budzić, skoro na jawie jest jeszcze gorzej? Jawa jest jednym wielkim powodem do picia.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  "Kot sobie sam konia nie zwali, i to jest rozumowanie nie do pobicia!"
  Mocna rzecz o alkoholu, jego smaku i skutkach.

 • Awatar

  Książka napisana okropnie topornie. Chyba nie lubię stylu Pana Pilcha, z całym szacunkiem dla jego dorobku.

 • Awatar

  Książka ta była moim pierwszym spotkaniem z Pilchem i... nie zostawiła dobrego wrażenia. Bardzo ciężko mi się ją czytało, w wielu miejscach mnie irytowała... Wiem, że po lekturze jednej książki nie można oceniać autora, ale jakoś do tej pory nie mogę się przekonać do niego. Może za jakiś czas mi przejdzie.

 • Awatar

  Mistrzowskie studium alkoholizmu. Choć to trudna lektura, warto ją przeczytać.

Warto zerknąć