ebook Ciemna rzeka
3.56 / 5.00 (liczba ocen: 761)

Ciemna rzeka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 25.42
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
22.90 zł
27.19 zł Lub 24.47 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
-19% 25.90 zł
27.17 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Każdy ma mroczne sekrety. Niektórzy ukrywają je lepiej od innych. Temida bywa opieszała, ale nie zapomina o swoich obowiązkach. Czy jednak w przypadku denata, którego zabójstwem zajmuje się detektyw Elinborg, będzie miała co robić?

Młody mężczyzna zostaje znaleziony martwy w kałuży krwi we własnym mieszaniu. Brak śladów włamania. Ofiara jest ubrana w kobiecą koszulkę, zaś na stoliku obok leży fiolka po rohypnolu, inaczej nazywanym pigułką gwałtu. Sprawa trafia do detektyw Elinborg, która w toku śledztwa odkrywa, że zamordowany mógł być seryjnym gwałcicielem. Jednak bez względu na przeszłość denata zagadka brutalnego morderstwa musi zostać rozwiązana, a sprawca ukarany. Elinborg musi mierzyć się nie tylko z nie lada dylematem moralnym, ale też z nikłymi tropami i… dorastającym synem, którego skrytość i sekretne życie niepokojąco kojarzy się jej z zamordowanym mężczyzną.
Indriðason mistrzowsko osadza wstrząsającą zbrodnię w świecie, w którym mimo wszechobecnych kamer i nieustannego bycia on-line – a może właśnie dzięki nim – wszyscy są tak bardzo skupieni tylko na sobie, że nawet na niewielkiej Islandii można z powodzeniem wieść mroczne, podwójne życie…

„[…] kto jest najlepszym specjalistą od kryminałów ze Skandynawii? Mankell? Larsson? Holt? Moim zdaniem – Islandczyk Arnaldur Indriđason” – Robert Ostaszewski, „Polityka”

„Nowa powieść Arnaldura Indriðasona, «Ciemna rzeka», jest kolejnym dowodem na to, że jest on jednym z najwybitniejszych pisarzy kryminalnych swojego pokolenia” – „Sunday Times”

Ciemna rzeka od Arnaldur Indriðason możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dzieci opuszczają dom i powoli zmieniają się w nieznajomych...
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć