ebook Chłopak z innej bajki
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 49773)

Chłopak z innej bajki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.69
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
23.69 zł 20% rabatu
25.66 zł Lub 23.09 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
25.64 zł
27.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Caymen ma 17 lat i po szkole pracuje w należącym do jej mamy nieco dziwacznym sklepie z porcelanowymi lalkami i specjalizuje się w sarkastycznym podejściu do życia, szczególnie wobec bogaczy. Lata obserwacji zamożnych ludzi zza lady i życiowe doświadczenia mamy nauczyły ją, że nie można im ufać, a do tego są zblazowani, nieuprzejmi i przekonani, że cały świat powinien leżeć u ich stóp. Gdy do sklepu trafia Xander, wysoki, przystojny i na swój sposób uroczy, ale najwyraźniej obrzydliwie bogaty, od razu widać, że jest z totalnie innej bajki. Caymen co prawda znajduje z nim wspólny język, ale jest przekonana, że jego zainteresowanie nie potrwa długo. Gdy Xandrowi niemal udaje się ją do siebie przekonać, dziewczyna odkrywa, że pieniądze grają w ich związku o wiele większą rolę, niż sądziła. Na ich wspólnej drodze piętrzą się przeszkody... czy ostatecznie trafią razem do tej samej bajki?

Chłopak z innej bajki od Kasie West możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Brak poczucia szczęścia bierze się z niespełnionych oczekiwań.
Kasie West mnie nie zawodzi, powiem więcej, uwielbiam jej książki. Są lekkie, mają nieskomplikowaną fabułę. Idealne na wakacyjny odpoczynek!

Od samego początku zostałam wprowadzona w wir wydarzeń, mimo że początek książki wydaje się być o niczym. Dużą rolę odgrywa tutaj język, jakim została napisana książka. Musicie też wiedzieć, że od samego początku będziecie kibicować tej dwójce, aby byli ze sobą. Ten romans na swój sposób jest skomplikowany. Książkę pochłonęłam i świetnie bawiłam się podczas tej historii. Wiedzcie, że jeśli wcześniejsze książki Kasie West podobały się Wam na tyle, że miło je wspominacie, to i tą się nie zawiedziecie. Polecam!

Ocena: 6/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć