Niebiosa mogą runąć
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.14 / 5.00
liczba ocen: 1530
Ilość stron (szacowana): 396
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 17.50 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
19.68 zł
20.50 zł
21.25 zł
25.00 zł
25.01 zł
Pozostałe księgarnie
25.00 zł
-22% 17.50 zł
20.00 zł
20.24 zł
20.75 zł
21.25 zł
21.56 zł
22.50 zł
22.50 zł
25.00 zł
Opis:

Powrót Lili Nash, bohaterki znakomitego „Pogrzebanego życia”, a równocześnie rozwinięcie wątków rozpoczętych przez Allena Eskensaw drugiej jego powieści, w której dowiadujemy się o bolesnych bliznach skrywanych przez detektywa śledczego Maxa Ruperta i dramatycznych wydarzeniach z jego przeszłości. Miłośnicy kryminałów, ale także dramatów sądowych i psychologicznych będą zachwyceni!

„Wyrafinowana, chłodna proza Eskensa potrafi zmrozić krew w żyłach” – „New York Times Book Review”

Detektyw śledczy Max Rupert i mecenas Boady Sanden są przyjaciółmi, lecz nadchodzące wydarzenia poddadzą więzy ich przyjaźni bolesnej próbie. Max, jeden z głównych bohaterów poprzednich dwóch powieści Allena Eskensa, jest przekonany że Jennavieve Pruitt została zamordowana przez swojego męża Bena. Mecenas Sanden jest równie silnie przekonany, że Ben, jego klient, jest niewinny. W toku śledztwa i związanych z tym dramatycznych wydarzeń obaj zmuszeni będą do zweryfikowania swoich osądów i stawienia czoła osobistym demonom.
Max wciąż nie może dojść do siebie po śmierci żony, choć minęły już cztery lata, a sprawa Pruitt przywoła dawne bolesne wspomnienia. Mecenas Sanden nie przyjął żadnej sprawy od śmierci swego klienta, niewinnego człowieka, którego Boady mógł uratować, jednak tego nie zrobił. Teraz wraca do sądu z przeświadczeniem o niewinności swojego klienta, pragnąc odkupić dawną porażkę. Towarzyszy mu młoda asystentka, studentka Lila Nash, znana z debiutanckiej powieści Eskensa „Pogrzebane życie”. W miarę jak ujawniane są kolejne szczegóły, dotyczące tej bulwersującej sprawy, Max i Boady, ugruntowani w swych przekonaniach, z wolna poznają zaskakującą prawdę o tragicznej śmierci Jennavieve Pruitt.

„Kolejny mistrzowski thriller Eskensa to pełna napięcia, niepokojąca powieść kryminalna, którą przeczytałam jednym tchem” – Laura McHugh, autorka „The Weight of Blood”

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć