Płomień i krzyż. Tom 1
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 8663) Ilość stron (szacowana): 348

Płomień i krzyż. Tom 1
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Uwaga! E-book dostępny w różnych wydaniach.
Okładka, opis i nazwa wydawnictwa dotyczą jednego z nich.
E-book - polecana oferta: 25.44
Audiobook - najniższa cena: 20.00
wciąż za drogo?
26.94 złpremium: 14.97 zł Lub 14.97 zł
23.35 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
23.79 zł
24.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Cztery opowiadania o losach najsłynniejszego inkwizytora Mordimera Madderdina. Po raz kolejny przeniosą fanów Sługi Bożego w okrutny świat rządzony przez Święte Officjum.

Płomień i krzyż to symbole Świętego Officjum, instytucji niosącej w świat ogień jedynej i prawdziwej wiary.
Poznaj losy inkwizytora Mordimera Madderdina widziane oczami m.in. jego matki – pięknej Katarzyny, oraz mentora i nauczyciela – Arnolda Lowefella, członka Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorium. Cztery opowiadania przeniosą Cię w krwawą scenerię chłopskiego buntu pustoszącego cesarstwo, do bogatego domu pięknej kurtyzany parającej się mroczną sztuką, do siedziby perskiego czarnoksiężnika, Akademii Inkwizytorium oraz tajemniczego klasztoru Amszilas.
Pod względem chronologii wydarzeń „Płomień i krzyż” otwiera cykl inkwizytorski Jacka Piekary. Jest więc doskonałym wprowadzeniem w świat wykreowany przez autora. Natomiast dobrym znajomym Madderdina odpowie na szereg pytań. Co sprawiło, że został Sługą Bożym oraz dlaczego posiada nadnaturalne zdolności? Jaki mroczny sekret związał matkę Mordimera z wszechwładnym biskupem Gersardem? Co łączy perskich wyznawców kultu ognia z inkwizytorami?

Płomień i krzyż. Tom 1 od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Pierwsze spotkanie z panem Piekarą i nie ostatnie, bo kolejne dwa tomy już zakupione.

  • Awatar

    Świetnie napisana książka, trzyma ten sam poziom co poprzednie

  • Awatar

    Nie mam nic przeciwko zaburzonej chronologii czesci cykli, ktore czytam. Wole najpierw polubic bohatera i zaciekawic sie jego historia, zanim ktos wepchnie mi ja na polke z ksiazkami. Dowiedzialam sie, spodobalo mi sie. Polecam ten, jak i inne tomy cyklu inkwizytorskiego.

Warto zerknąć