ebook Osiągnij wewnętrzną równowagę. Wyznacz priorytety, uprość swoje życie i odnieś sukces
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 71)

Osiągnij wewnętrzną równowagę. Wyznacz priorytety, uprość swoje życie i odnieś sukces
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
14.94 złpremium: 8.96 zł Lub 8.96 zł
13.90 zł
-29% 17.43 zł 20% rabatu
19.92 zł Lub 17.93 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
19.91 zł
19.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Zapanuj nad chaosem codziennych zajęć i osiągnij stan wewnętrznej równowagi.
Codziennie korzystamy z urządzeń i wynalazków technicznych, których istnienia jeszcze dwadzieścia lat temu nawet się nie domyślaliśmy i które miały zaoszczędzić nam czas. Pomimo tych wynalazków – a może właśnie z ich powodu – niemal wszyscy czujemy się przytłoczeni obowiązkami w pracy i w życiu prywatnym, narzekamy na brak czasu i zbyt wielką ilość spraw do załatwienia. Wielu ludzi coraz częściej mówi o braku kontroli nad własnym życiem.
W książce „Osiągnij wewnętrzną równowagę” Brian Tracy i Christina Tracy Stein oferują pomoc w uproszczeniu życia – tak aby mieć więcej czasu na sprawy najważniejsze, a mniej poświęcać go na te, które nie są istotne. Analizują przyczyny pojawiania się negatywnych myśli, emocji i działań, które utrudniają nam osiągnięcie harmonii wewnętrznej.
W kolejnych rozdziałach omawiają przeszkody na drodze do osiągnięcia szczęścia oraz określenia celu i misji życia, a także podpowiadają metody planowania przyszłości i pobudzenia aktywności. Każdy z rozdziałów kończy się ćwiczeniami, które zachęcają do samodzielnej analizy dotychczasowego życia i do osiągnięcia wewnętrznej harmonii, zapewniającej sukcesy w życiu prywatnym i w pracy.

Osiągnij wewnętrzną równowagę. Wyznacz priorytety, uprość swoje życie i odnieś sukces od Christina Stein, Brian Tracy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć