ebook Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień - Maj - Czerwiec
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 1898)

Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień - Maj - Czerwiec
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.94
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
-39% 17.94 zł
21.70 zł
22.02 zł
22.47 zł
22.48 zł
24.25 zł
25.42 zł
25.42 zł
25.53 zł
27.00 zł
Inne proponowane

Kolejne miesiące „Dziewczyny na miesiąc” zapowiadają się ekscytująco i zaskakująco. Baseball, piwo i hot boy w kwietniu, a co czeka ją potem?

Mia Saunders musi zdobyć MILION DOLARÓW. Taką sumę pożyczył jej ojciec, a teraz został pobity i zapadł w śpiączkę. Mia musi spłacić ten dług, żeby uratować swoją rodzinę przed wierzycielami. Aby mieć pieniądze na kolejne raty, zatrudnia się jako ekskluzywna dziewczyna do towarzystwa. Co oznacza, że dotrzymuje towarzystwa bogatym i wpływowym mężczyznom. Jest wynajmowana co miesiąc i na miesiąc. Była już w Malibu z przystojnym reżyserem, w Seattle została muzą znanego malarza, a w Chicago wcieliła się w rolę narzeczonej włoskiego restauratora. 
Baseball, piwo i hot boy w kwietniu, a to za sprawą Masona „Mace’a” Murphy’ego najlepszego miotacza w drużynie Boston Red Sox. Niedojrzały, arogancki, zarozumiały, irytujący, ale też utalentowany sportowiec musi się ustatkować, żeby pozyskać nowych reklamodawców i fanów. Mia ma wpłynąć na zmianę jego wizerunku. 
Stroje kąpielowe, słońce, surfing i seksowny Samoańczyk – wszystko to na wyspie Oahu, na Hawajach, gdzie wyrusza Mia w maju, aby być modelką w kampanii strojów kąpielowych znanego projektanta mody Angela D'Amico, który chce pokazać światu, że piękno nie zależy od rozmiaru. 
Polityka, falliczne rzeźby i dość kobiet. Tak, to wszystko w czerwcu w Waszyngtonie, ramię w ramię z dużo starszym Warrenem Shipleyem, jednym z najbogatszych ludzi na świecie...

Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień - Maj - Czerwiec od Audrey Carlan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jeśli dostajesz od losu gówniane karty, zawsze możesz wstać od stołu.
Nasza bohaterka Mia ma 24 lata i jest buntowniczką. Przez rok ma zamiar być dziewczyną do towarzystwa i w ten sposób zarabiać, by móc spłacić dług zaciągnięty u ojca alkoholika, który obecnie leży w szpitalu w śpiączce. Postanawia również nie zakochać się w żadnym ze swoich klientów, tylko czy jej się to uda? Czy przebywanie przez miesiąc z kimś, kto z dnia na dzień staje nam się coraz bliższy jest bezpieczne?

Autorka tym razem zabiera nas w trzy różne miejsca, w których bohaterka będzie miała całkiem różne role do odegrania. Z jednym będzie udawać dziewczynę, z kolejnym będzie modelką w kampanii strojów kąpielowych, a z trzecim zmierzy się z polityką.

Audrey Carlan ma lekki i plastyczny język, dzięki czemu czytanie jej książki było czystą przyjemnością. Przenosi czytelnika do świata, w którym zarówno nasza bohaterka odkrywa charaktery i zachowania różnych mężczyzn, ale poniekąd odkrywa też samą siebie. Jak przystało na erotyk nie brak tutaj scen erotycznych i wulgaryzmów, które wcale nie umniejszają lekturze walorów.

Mia to bohaterka, która nie potrafi zaakceptować samej siebie. Każdy kolejny miesiąc sprawia, że dokonują się w niej zmiany na lepsze. To wyzwania, które za każdym razem uczą ją czegoś nowego, a przede wszystkim akceptowania siebie samej.

Wiedziałam o co mu chodzi. Ten rok miał należeć do mnie i moich potrzeb. Miałam nie zwracać na nikogo uwagi. Moim zadaniem było ocalenie taty i odnalezienie samej siebie. Za wszelką cenę.

Bałam się, że skoro to kolejny erotyk to mogę się rozczarować, jednak tak się nie stało. Autorka umiejętnie dawkuje nam emocje, jest subtelność i dystans, ale pojawia się również dzikość, która umiejętnie równoważy zachowania bohaterów i nasze spostrzeżenia co do tej lektury. Cały czas coś się dzieje, więc odbiorca nie ma czasu na nudę. Z zapartym tchem śledzi losy bohaterki i jej poczynania, zastanawiając się co z tego wszystkiego wyniknie?

Czy co miesiąc można być dziewczyną do towarzystwa dla innego mężczyzny? Czy gdyby Mia miała inny wybór szybkiego i dobrego zarobku zrezygnowałaby z tego sposobu zarabiania? Dziewczyny takie jak ona, często postrzegane są jako dziwki, którymi nie zawsze jednak są. Ale jak człowiek usłyszy - dziewczyna do towarzystwa - to od razu zapalają mu się w głowie "lampki kontrolne".

Najpiękniejsza była jednak możliwość obserwowania rodzącej się miłości. Dwoje ludzi, którzy nie wierzyli w to, że są sobie przeznaczeni, dowiedziało się, że jedyne, co im nie wychodzi, to bycie osobno. Okazało się, że świetnie się uzupełniają. Tworzyli własne yin i yang.

Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień - Maj - Czerwiec to lektura, która sprawi, iż czytelnik miło spędzi czas. Która kobieta nie chciałaby mieć co miesiąc innego faceta? Będzie zmysłowo, subtelnie, ale również i dziko. Zachęcam do przeczytania, zwłaszcza zwolenników przyjemnej literatury kobiecej.

Ocena: 4/6
©Czytaninka
W drugim tomie Mia dostaje nowe zlecenia w Bostonie, Oahu i Waszyngtonie. Kolejne trzy miesiące, podczas których dziewczyna musi zarobić na spłatę długu jej ojca.

Ojciec Mii pożyczył milion dolarów, a ona nie mając wyboru postanowiła, że spłaci wierzycieli. Podczas gdy ojciec dziewczyny leży w szpitalu w śpiączce, ona zwiedza kolejne miasta. Była już w Malibu z przystojnym reżyserem, w Seattle była muzą malarza, a w Chicago stała się narzeczoną włoskiego amanta i spadkobiercy. Kolejne miesiące: kwiecień, maj i czerwiec to nowi mężczyźni i nowe wyzwania. W drugim tomie „Dziewczyny na miesiąc...” w kwietniu Mia pomaga znanemu i utalentowanemu Masonowi Murphy'emu ustatkować się i ocieplić jego wizerunek medialny. Razem z utalentowanym sportowcem starają się pozyskać nowych reklamodawców i przekonać do siebie zawiedzionych fanów. Zmiana zachowania aroganckiego i bardzo niedojrzałego Masona to wyzwanie dla Mii, ale już nie raz pokazała, że potrafi stanąć na wysokości zadania i pomóc. Maj to miesiąc pełen słońca, a to za sprawą pobytu na wyspie Oahu na Hawajach, gdzie Mia pomaga projektantowi mody udowodnić, że piękno w modzie nie jest zależne od rozmiaru. Z kolei w czerwcu staje u boku Warrena Shipley'a, który jest najbogatszym człowiekiem na świecie. Młoda dziewczyna na miesiąc obraca się w kręgu politycznym, fallicznych rzeźb i wielu kobiet.

Ocena: 4/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć