ebook Anioł z Fatimy
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Anioł z Fatimy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 9.20
11.07 złpremium: 7.14 zł Lub 7.14 zł
9.20 zł Lub 8.28 zł
11.90 zł
11.90 zł
11.90 zł Lub 10.71 zł
9.25 zł
9.89 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

WIELKA TAJEMNICA FATIMSKIEGO ANIOŁA

Objawienia w Fatimie od stu lat budzą nie tylko zdumienie, ale przede wszystkim wielka nadzieje katolików na całym świecie na tryumf Niepokalanego Serca Maryi. Jednak objawienia Anioła poprzedzające spotkanie pastuszków z Maryją nie są szerzej znane, a wiążą się z wieloma niezwykłymi zdarzeniami i z zapowiedziami przekazanymi dzieciom przez Boga.

Co oznaczały te objawienia? O co Anioł prosił dzieci? Co symbolizowały gesty i postawa Bożego Posłańca? Na czym polegała przekazana małym pastuszkom tajemnica? Ta książka w pasjonujący sposób opisuje kolejne objawienia Anioła z Fatimy przygotowującego Łucje, Hiacyntę i Franciszka na przyjęcie posłannictwa, które zmieniło świat i skierowało do Boga wiele ludzkich serc.

Ks. William Wagner ORC jest duchownym katolickim, kanonikiem regularnym św. Krzyża, autorem popularnych książek z dziedziny angelologii.

Anioł z Fatimy od William Wagner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć