ebook O tańcach - Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

O tańcach - Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 15.31
wciąż za drogo?
14.00 zł
15.31 zł Lub 13.78 zł
15.93 zł Lub 14.34 zł
17.01 zł
14.97 zł
17.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jadwiga Mackiewicz – małym melomanom znana jako Ciocia Jadzia – od 1960 r. prowadzi w Filharmonii Narodowej koncerty dla dzieci. Uczy słuchania muzyki. Chcąc „ocalić od zapomnienia” Jej wspaniałe umiejętności i wiedzę, zapraszamy do słuchania niezwykłych muzycznych opowieści. Głos ma laureatka Orderu Uśmiechu, która wprowadzi nas w tajniki tańca. Zatem wyruszamy w fascynującą podróż z muzyką taneczną!

Płyta zawiera 13 utworów z różnych epok. Każdy z utworów opatrzony został interesującym komentarzem Cioci Jadzi, co pozwoli dzieciom na pełniejsze zrozumienie prezentowanej muzyki. Posłuchajmy: polonezów Chopina i Czajkowskiego, menuetów Bacha i Mozarta, mazura Moniuszki i jeszcze tańców – węgierskiego i słowiańskiego, słynnego marsza z „Aidy” i nie mniej znanego „Marsza Radetzky'ego”, no i naturalnie walców – Chopina oraz walca kwiatów z baletu Piotra Czajkowskiego.

O tańcach - Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki - audiobook od Jadwiga Mackiewicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć