ebook Śpij dobrze
3.25 / 5.00 (liczba ocen: 204)

Śpij dobrze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.55
23.00 zł
23.00 zł Lub 20.70 zł
23.00 zł Lub 20.70 zł
19.55 zł
20.25 zł
21.00 zł
23.00 zł

Jak programować cykl snu? Czy warto odsypiać w weekendy? Spać razem czy osobno? Nick Littlehales, „guru od snu”, odkrywa metody, które pomogły wysypiać się gwiazdom sportu. Ucz się od najlepszych, żyj szczęśliwie i… śpij dobrze!

Nick Littlehales był m.in. trenerem Cristiano Ronaldo. Uczył go... jak spać, by dobrze się wyspać. Jedną trzecią życia spędzamy w łóżku. Ale czy wiemy, jak sprawić, by sen skutecznie regenerował nasze siły, porządkował myśli, uspokajał rozbujane w ciągu dnia emocje? Większość z nas nie zwraca uwagi na niespokojne noce, ciągnąc kolejny dzień na koktajlu z kofeiny i cukru. A przecież jakość wypoczynku wpływa na nastrój, motywację, umiejętność podejmowania decyzji, determinuje wydajność w pracy i w domu. Nick Littlehales, „guru od snu”, odkrywa swoje metody, które pomogły wysypiać się gwiazdom sportu. Jak programować cykl snu? Czy warto odsypiać w weekendy? Spać razem czy osobno? Ucz się od najlepszych, żyj szczęśliwie i… śpij dobrze!

„Nick Littlehales pomaga sportowcom, w tym drużynie Manchester United, zmaksymalizować jakość snu, a tym samym ogólną wydajność. Z całego serca popieram” – Sir Alex Ferguson

Śpij dobrze od Nick Littlehales możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Książka która potrafi w całości zmienić dotychczasowe podejście do snu. Autor przedstawia konkretny program wypoczynku i sposoby dostosowania środowiska wokoło do efektywnego wypoczynku. Trafne i użyteczne porady do zastosowania u każdego. Jednak za często autor podaje z kim współpracował, pewnie żeby potwierdzić swoje kompetencje, no ale lekki przesyt tego jest.

Warto zerknąć