ebook Zemsta i przebaczenie: Narodziny gniewu - audiobook
3.87 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1343)

Zemsta i przebaczenie: Narodziny gniewu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 12.45
Audiobook - najniższa cena: 22.46
wciąż za drogo?
-6% 22.46 zł Lub 20.21 zł
29.95 zł
29.95 zł Lub 26.96 zł
22.46 zł
22.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Jaką cenę płaci się za popełnione błędy? Czy można przeciwstawić się biegowi wydarzeń i w imię racji wyższych uwolnić się od niechęci tkwiącej głęboko w sercu? Pierwszy tom monumentalnej sagi o sile miłości i przyjaźni, nienawiści i żądzy zemsty, wplecionej w wielką historię Europy XX wieku.

Julian Chełmicki i Emil Lewin są przyrodnimi braćmi, ale oprócz wspólnego ojca dzieli ich wszystko – pozycja społeczna, stopień zamożności, wyznawane wartości. Dzień, w którym dwaj młodzi chłopcy dowiadują się o swoim istnieniu, diametralnie zmienia ich życie, kładzie się cieniem na ich losie i wpływa na przyszłe pokolenia. Bracia muszą zmierzyć się z rzeczywistością, wzajemną niechęcią i trudną historią swojego kraju. Na drodze Juliana i Emila stanie także miłość i namiętność. Czy uczucie pozwoli zapomnieć o zadrze w sercu i zemście, czy wyzwoli kolejne demony?

Zemsta i przebaczenie: Narodziny gniewu - audiobook od Joanna Jax możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć